Ruşeym Torku

Konya’dan ses verdiler

  • Giriş Tarihi: 2.04.2013 17:08
  • Güncelleme Tarihi: 23:20
Konya’dan ses verdiler

Konya basınıyla tanışma toplantısında konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Meram İlçe Başkanı Mustafa Özsan, ‘Söylemeyenlere inat, yazamayanlara inat ve hatta yazılanları silenlere ve seyirci kalanlara inat, MHP Meram İlçe Teşkilatı olarak Konya’dan ses ve

Why Note!?

MHP Meram İlçe Teşkilatının istifa nedeniyle boşalan başkan ve yönetim kurulu üyeliklerine MHP Genel merkezi tarafından atanan Başkan Mustafa Özsan ve yönetim kurulu üyeleri basınla tanışma toplantısında biraraya geldi.

Toplantı da konuşan MHP İlçe Başkanı Mustafa Özsan, “MHP Meram İlçe Teşkilatı yönetim kurulundaki tüm arkadaşlarımız, camiamızın ve hemşerilerimizin güven ve sevgisini kazanmış değerli arkadaşlardır. Aynı ülküye baş koymuş ülküdaşlarımız ve onarın bizlere yapacağı değerli katkılarıyla hedeflerimize ulaşmak için ‘hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için’ düşüncesiyle çalışarak Cenab-ı Hak’ın izniyle büyük başarılara imza atacağız. Vatan toprakları üzerinde oynanan oyunlara ve yapılan pazarlıklara seyirci kalmayacağız. Bu oyunların, pazarlıkların ortaya çıkması ve bozulması için tüm enerjimizle çalışacağız. MHP Meram İlçe Teşkilatı olarak Konya’dan sesleniyoruz. Söylemeyenlere inat, yazamayanlara inat ve hatta yazılanları silenlere ve seyirci kalanlara inat, MHP Meram İlçe Teşkilatı olarak Konya’dan ses veriyoruz Ne Mutlu Türküm Diyene diye haykırıyoruz” diye konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Konya’dan ses verdiler
HABER YORUMLARI