Torku Jelifest

Konya’da uyuşturucu kuryesi yakalandı! – Şampuan kutusu ve iç çamaşırından uyuşturucu hap çıktı

  • Giriş Tarihi: 17.10.2017 0:59
  • Güncelleme Tarihi: 10:19
Konya’da uyuşturucu kuryesi yakalandı! – Şampuan kutusu ve iç çamaşırından uyuşturucu hap çıktı

Konya'da, şüphelendikleri kişinin üst aramasını yapan polis ekipleri iç çamaşırı ile çantada bulunan şampuan kutusu içine gizlenmiş bin adet uyuşturucu hap ele geçirdi.

Konya’da, şüphelendikleri kişinin üst aramasını yapan polis ekipleri iç çamaşırı ile çantada bulunan şampuan kutusu içine gizlenmiş bin adet uyuşturucu hap ele geçirdi.

Merkez Selçuklu ilçesi Bosna Hersek Mahallesi’nde uygulama yapan İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu İle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, durumundan şüphelendikleri Tuğçe Z’nin (25) üzerinde arama yaptı.

Aramalarda, şüphelinin iç çamaşırı ile çantasında bulunan şampuan kutusu içine gizlenmiş bin adet uyuşturucu hap ele geçirildi.

Şüphelinin ilk ifadesinde, İstanbul’dan 4 bin 500 liraya aldığı hapları, Konya’da 10 bin liraya satmak için bir kişiyle anlaştığını, çocuklarının okul masraflarını karşılamak için uyuşturucu kuryeliği yaptığını söylediği öğrenildi.> Yeni Meram >Konya > Konya’da uyuşturucu kuryesi yakalandı! – Şampuan kutusu ve iç çamaşırından uyuşturucu hap çıktı
HABER YORUMLARI