Torku Jelifest

Konya’da Öğretmen Okul Müdürünü Av Tüfeğiyle Vurdu

  • Giriş Tarihi: 18.12.2015 20:59
  • Güncelleme Tarihi: 21:03
Konya’da Öğretmen Okul Müdürünü Av Tüfeğiyle Vurdu

Konya’nın Beyşehir ilçesinde, bir öğretmen eski okul müdürünü ikamet ettiği evinin önünde eşinin gözleri önünde av tüfeğiyle vurularak yaraladı.

Edinilen bilgiye göre, Yeni Mahalle Manas Caddesi üzerinde bulunan evine eşiyle beraber alışveriş sonrası dönüş yapan Beyşehirdeki Beytepe Ortaokulu’nda Fen Bilgisi öğretmeni olarak görev yapan Ö. A. (43), iddialara göre, evinin önünde bekleyen bir kişi tarafından av tüfeğiyle vurularak yaralandı. Eşinin gözleri önünde göğsüne isabet eden saçmalarla yaralanan Ö. A. kaldırıldığı Beyşehir Devlet Hastanesi’nde yapılan ilk müdahalenin ardından Necmettin Erbakan Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi. Yaralı öğretmenin hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.konyada-ogretmen-okul-mudurunu-av-tufegiyle-vurdu-2

Olayın ardından Emniyet Müdürlüğüne giderek av tüfeğiyle birlikte polise teslim olan kişinin halen Cihanbeyli ilçesinde bir okulda görev yapan Ş. C. İsimli öğretmen olduğu öğrenildi. Öğretmen Ş.C.’nin av tüfeğiyle vurduğu öğretmenle daha önce Beyşehir’e bağlı Üçpınar Mahallesi’ndeki okulda birlikte görev yaptıkları, vurulan öğretmenin okulda idareci olarak görev yaparken aralarında o dönemden kalma bir husumet olduğunu iddia edildi. Polis, biri av tüfeğinin fişek yatağında, diğeri olay yerinde 2 kartuş buldu.
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.> Yeni Meram >Konya > Konya’da Öğretmen Okul Müdürünü Av Tüfeğiyle Vurdu
HABER YORUMLARI