Torku Jelifest

Konya’da LYS’ye girecek öğrenciler için toplu ulaşım ücretsiz olacak

  • Giriş Tarihi: 9.06.2017 16:55
  • Güncelleme Tarihi: 17:29
Konya’da LYS’ye girecek öğrenciler için toplu ulaşım ücretsiz olacak

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, 10-11 ve 17-18 Haziran tarihlerinde yapılacak LYS'ye girecek öğrenciler ile sınav görevlilerinin belediyeye ait otobüs ve tramvaylardan ücretsiz olarak yararlanabileceğini söyledi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, 10-11 ve 17-18 Haziran tarihlerinde yapılacak LYS’ye girecek öğrenciler ile sınav görevlilerinin belediyeye ait otobüs ve tramvaylardan ücretsiz olarak yararlanabileceğini söyledi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, 10-11 ve 17-18 Haziran tarihlerinde yapılacak LYS’ye girecek öğrencilere başarılar dilerken, vatandaşların da öğrencilerin rahat ve huzurlu bir sınav geçirmeleri için dikkatli olmalarını istedi.

Konya’dan sınava katılacak öğrencilerin başarılı olacaklarına inancının tam olduğunu belirten Başkan Akyürek, anne-babaların çocuklarını rahatlatarak onlara destek olmaları gerektiğini ifade etti.

Belediye olarak sınavın rahat ve huzurlu bir ortamda gerçekleşmesi için gerekli tedbirleri aldıklarına dikkat çeken Başkan Akyürek, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi ile Zabıta Dairesi Başkanlığı’nın başta gürültü denetimi olmak üzere diğer birimlerle işbirliği içinde çalışacağını kaydetti.> Yeni Meram >Konya > Konya’da LYS’ye girecek öğrenciler için toplu ulaşım ücretsiz olacak
HABER YORUMLARI