Torku Jelifest

Konya’da elektrik kesintisi olacak mı?

  • Giriş Tarihi: 18.04.2019 18:23
  • Güncelleme Tarihi: 18:31
Konya’da elektrik kesintisi olacak mı?

MEPAŞ bugün abonelerine gönderdiği mesaj ile kafaları karıştırdı. Elektrik kesintisi olacağını zanneden vatandaşlar büyük paniğe kapıldı

MEPAŞ’ın  ‘veri kesintisi’ mesajını elektrik kesintisi olarak anlayan vatandaşlar sosyal medyadan isyan etti. İkinci bir açıklama yapmak zorunda kalan MEPAŞ, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Değerli müşterilerimiz, 19 Nisan Cuma günü saat 18:00 ile 23 Nisan Salı gecesi saat 23:00 arasında yeni veri merkezimize sistem geçişi yapacağız. Bu çalışma sırasında geçici olarak hizmet veremeyeceğiz. Bildirmiş olduğumuz hizmet kesintisi Müşteri Hizmetleri Merkezlerimizden sağlanan hizmetler ile ilgili olup, belirtilen tarihlerde her hangi bir elektrik kesintisi söz konusu değildir.Geçici olarak kullanılamayacak ürün ve hizmetlerimiz;Mepasenerji.com (Kısmi hizmet sağlanacaktır)MEPAŞ Online İşlem MerkeziMEPAŞ SYSÇağrı Merkezie-Devlet KapısıMEPAŞ Müşteri Hizmetleri Merkezlerimiz (Abonelik ile ilgili tüm işlemler, Borç ödeme)MEPAŞ Tahsilat NoktalarıSistem geçişi öncesi aşağıdaki konulara dikkat etmenizi rica ederiz.Önceden planladığınız abonelik, abonelik iptali veya borç ödeme vb. işlemlerinizi belirtilen tarih ve saat aralıklarından daha önce ya da sonrası bir zaman için yeniden planlayınız.Not: Sistem Geçişi nedir? Bilgi teknolojileri altyapımızda sizlere daha iyi hizmet verebilmek üzere yapılan yeniliktir.Çalışmamız tamamlandığında tüm işlemlerinizi aynı şekilde yapmaya devam edebilirsiniz.İyi günler dileriz.”> Yeni Meram >Konya > Konya’da elektrik kesintisi olacak mı?
HABER YORUMLARI