Torku Jelifest

Konya’da bu yolu kullanacaklar dikkat!

  • Giriş Tarihi: 23.10.2018 8:57
  • Güncelleme Tarihi: 9:03
Konya’da bu yolu kullanacaklar dikkat!

Karayollarının bazı kesimlerinde sürdürülen yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Mutlu Akü

Karayollarının bazı kesimlerinde sürdürülen yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre,  Konya-Seydişehir yolunun 12-74. kilometrelerinde yapım çalışmaları devam ediyor.

Karayolları yol durumu

Karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Anadolu Otoyolu’nun Düzce-Kaynaşlı kavşakları Düzce bağlantı yolunda köprü ve üstyapı onarım çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle otoyolun Düzce gişesi (Gölyaka) ulaşıma kapatılarak, trafik akışı Hendek ve Kaynaşlı gişelerine yönlendiriliyor.

TEM Otoyolu’nun Şekerpınar-Gebze kavşaklarındaki üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle İstanbul-Ankara istikameti 22.00-06.00 saatlerinde trafiğe kapatılıyor. Ulaşım, Çayırova Kavşağı’ndan D-100 yolunu takip ederek Gebze gişelerden tekrar otoyola katılım gerçekleştiriliyor.

Bozüyük-Eskişehir-Ankara yolunun 30-32. kilometrelerinde Eskişehir Şehir Hastanesi üst geçit köprüsü ve bağlantı yolları, Konya-Seydişehir yolunun 12-74. kilometrelerinde yapım çalışmaları devam ediyor. 

Zeytindağ ayrımı-Aliağa-Menemen yolunun 26. kilometresinde (Petkim Kavşağı) Türkiye Elektrik İletim AŞ tarafından enerji iletim hattı söküm çalışmaları yapılacak. Bu nedenle 26-29 Ekim’de 08.00-17.00 saatlerinde yol kısa aralıklarla trafiğe kapatılacak.

Kayseri-Kırşehir yolunun 89-94. kilometrelerindeki üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sağlanıyor.

Giresun-Trabzon yolunun 68, 69 ve 72. kilometrelerinde bulunan Kiliseburnu, Tirebolu-1 ve Tirebolu-2 tünellerinde bakım ve onarım çalışmaları yürütülecek. Bu nedenle bugün ve yarın 08.00-17.00 saatlerinde Kiliseburnu Tüneli’nde ulaşım tek şeritten kontrollü, diğer iki tünelde ise servis yolundan gerçekleştirilecek.

Kocaeli-Sakarya yolunun Köseilyas Kavşağı’nda köprülü kavşak yapım çalışmaları devam ediyor.

Göksun-Elbistan yolunun 5-12, 15-22 ve 19-25. kilometrelerinde yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Van-Özalp-Kapıköy yolunun 23-26. kilometrelerinde bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşıma sağ yoldan iki yönlü izin veriliyor.> Yeni Meram >Konya > Konya’da bu yolu kullanacaklar dikkat!
HABER YORUMLARI