Lanse Tur

Torku Jelifest

Konya’da belediyeye ait hizmetler yüzde 10 inecek

  • Giriş Tarihi: 10.10.2018 14:14
  • Güncelleme Tarihi: 14:14
Konya’da belediyeye ait hizmetler yüzde 10 inecek

Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı'na destek amacıyla Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, KOSKİ abonelerinin su bedelleri, BEYSU, otoparklar, belediyemize ait KONBELTAŞ'ın işlettiği KAFEM ve Konya Mutfağı ücretlerinde yüzde 10'luk indirime gidileceğini belirtti.

Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’na destek amacıyla Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, KOSKİ abonelerinin su bedelleri, BEYSU, otoparklar, belediyemize ait KONBELTAŞ’ın işlettiği KAFEM ve Konya Mutfağı ücretlerinde yüzde 10’luk indirime gidileceğini belirtti.

Altay, yaptığı yazılı açıklamada, Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’na destek verdiklerini kaydetti.

Enflasyonla mücadele için Büyükşehir Belediyesi olarak ellerinden geleni yapacaklarını ifade eden Altay, KOSKİ abonelerinin su bedelleri, BEYSU, otoparklar, belediyeye ait KONBELTAŞ’ın işlettiği KAFEM ve Konya Mutfağı ücretlerinde yüzde 10’luk indirime gittiklerini, kiracılarının kira bedellerinde de artış yapmayacaklarını bildirdi.

Altay, Türkiye’nin büyük ve güçlü bir ülke olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti:

“Bu süreci inşallah en kısa sürede atlatarak, yeni ve büyük Türkiye yolunda hep birlikte yürüyeceğiz. Bizler de bu mücadeleye destek olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Türkiye bu süreci de atlatacaktır. Kimse bundan endişe etmesin. Yeter ki biz birlik ve beraberlik içinde bu mücadeleyi yürütelim. Konya Büyükşehir Belediyesi olarak bu mücadelede hükümetimize destek oluyoruz.”> Yeni Meram >Konya > Konya’da belediyeye ait hizmetler yüzde 10 inecek
HABER YORUMLARI