Torku Jelifest

Konya Milletvekili Ağralı çalışmaları inceledi

  • Giriş Tarihi: 16.03.2016 17:12
  • Güncelleme Tarihi: 17:12
Konya Milletvekili Ağralı çalışmaları inceledi

AK Parti Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, Konya’nın Cihanbeyli İlçe Belediye Başkanı Mehmet Kale ile birlikte belediye çalışmalarını yerinde inceledi.

İlk olarak yapımı tamamlanma aşamasında olan Beyler Konağı’nı gezen Milletvekili Ağralı, Başkan Kale’den bilgi aldı. Başkan Kale, yüksek kalitede inşa edilen Beyler Konağı’nın sosyal yaşam açısında ilçeye önemli bir değer katacağını belirtti. Yapımı tamamlanan sentetik futbol sahası ile tadilatı bitirilen spor salonunu da gezen Milletvekili Ağralı, burada penaltı atışları da yaptı.
Ağralı’yı Konya’nın taşra ilçeleri arasındaki en büyük parkı olan Kent Park’ı da gezdiren Başkan Mehmet Kale, “Mimarisi ve kullanılan malzeme bakımından oldukça güzel ve iddialı bir park oldu. Şimdi bu parkımızı Gölet Bendi projesiyle bütünleştiriyoruz. Onun da yapımına başlandı” diye konuştu.

AK Parti Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, belediye tarafından yürütülen projelerin tamamlanmasıyla Cihanbeyli’nin kaderinin değişeceğini belirtti. Başkan Kale’yi çalışmalarından dolayı kutlayan Ağralı, “Cihanbeyli Belediye Başkanımızla projeleri yerinde inceleme fırsatı bulduk. Gerçekten birçok ili kıskandıracak projeler hayata geçiriliyor. Bunlar tamamlandığında bölgenin kaderi değişecek. Kent Park’ın yapıldığı bölge bataklık olmaktan kurtarıldı. Gayretlerinden dolayı belediye başkanımıza teşekkür ediyoruz. Cihanbeyli’yi şanslı görüyoruz. Başkan Kale çalışmalarıyla diğer yerlere de örnek oluyor. Hizmet yarışında Cihanbeyli hep önde. Kendilerini tebrik ediyoruz. Vatandaşlarımıza da hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale de desteklerinden dolayı Başbakan Ahmet Davutoğlu ile milletvekillerine ve Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’e teşekkür etti.> Yeni Meram >Konya > Konya Milletvekili Ağralı çalışmaları inceledi
HABER YORUMLARI