Torku Jelifest

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Büyük’ten KGC’ ye ziyaret

  • Giriş Tarihi: 2.04.2021 12:59
  • Güncelleme Tarihi: 12:59
Konya İl Milli Eğitim Müdürü Büyük’ten KGC’ ye ziyaret

Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı(KGC) Sefa Özdemir ve Yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük Konya genelinde eğitimde hiç sorunun olmadığını söyledi.

Ziyarette KGC Başkanı Sefa Özdemir, Konya’da Milli Eğitim Müdürlüğünün başarılı hizmetler verdiğini belirterek, İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük ve ekibi Konya’da başarılı hizmetler vermektedir. Bu başarısında dolayı kendilerini kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Konya basını olarak bizlerde Milli Eğitim Müdürlüğü gibi, bütün kurumlarımıza her türlü desteği vermeye devam edeceğiz” dedi.

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük Konya’da eğitimde sorun olmadığını kaydederek, “Milli Eğitim Müdürlüğü olarak başarılı hizmetlerimizi ekip çalışmasıyla yürütüyoruz. Ekip çalışması sayesinde güzel gelişmeler elde ediyoruz. Pandemi sürecinde şehrimizde eğitimde ciddi bir sorun yaşamadık. Okullarımızda pandemi tedbirlerine titizlikle uyularak eğitim hizmeti veriliyor. Şehir olarak her şeyi birlikte yürütüyoruz. Valiliğimiz, belediyelerimiz, kurumlarımız, Sivil Toplum Kuruluşları ve basınla birlikte çalışıyoruz. Bizlere verdikleri desteklerden dolayı bütün kurumlarımıza ve Konya basınına teşekkür ediyorum” diye konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Güncel > Konya İl Milli Eğitim Müdürü Büyük’ten KGC’ ye ziyaret
HABER YORUMLARI