kapat
Ruşeym Torku

Konya emniyeti bayram tedbirlerini açıkladı

  • Giriş Tarihi: 14.06.2018 12:21
  • Güncelleme Tarihi: 12:23
Konya emniyeti bayram tedbirlerini açıkladı

Konya Emniyet Müdürlüğü bu bayramda da vatandaşların huzur ve güvenliği için tüm tedbirleri aldı.

Konya Emniyet Müdürlüğü bu bayramda da vatandaşların huzur ve güvenliği için tüm tedbirleri aldı.

Konya Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada bayram tedbirleri açıklandı. İşte o önlemler: “, 14-17 Haziran 2018 tarihleri arasında Ramazan Bayramı tatili süresince;

İl merkezinde; Şehitlik, mezarlık, cami ve alışveriş merkezi gibi alanlar ile önem arz eden 35 Cadde ve Kavşakta, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ilave tedbirler alacak, ayrıca şehirlerarası otobüs terminallerinde otobüs şoförleri ve yolculara seyahat süresince dikkat edilmesi gereken hususlarla ilgili el broşürü dağıtılıp, emniyet kemeri kontrolü yapıldıktan sonra çıkışlarına izin verilecek, sivil trafik polisleri yolcu gibi bilet alıp, şehirlerarası seyahat ederek, yolculuk süresince otobüs şoförlerini denetleyeceklerdir.

Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü; 804 km’ lik sorumluluk alanında hız, emniyet kemeri, cep telefonu denetimleri yapılacak, yük ve yolcu taşımacılığı yapan araç ve sürücüleri denetlenecek, ayrıca denetimler zaman zaman Drone ile desteklenerek etkinliği arttırılacaktır. İl genelinde; 127 ekip ve 281 personel ile Ramazan Bayramı tatili süresince trafik tedbirlerinde görev alacaktır.”


ETİKETLER

> Yeni Meram >Konya > Konya emniyeti bayram tedbirlerini açıkladı
HABER YORUMLARI