kapat
Ruşeym Torku

Konya Birincisi Merve’den

  • Giriş Tarihi: 2.04.2014 16:57
  • Güncelleme Tarihi: 23:24
Konya Birincisi Merve’den

Merve Eğitim Kurumları bünyesinde yer alan Merve Büyükkoyuncu Fen Lisesi öğrencisi Alpaslan Fatih Kaynar, 2014 YGS–6 puan türü sınavında Türkiye 10’uncusu ve Konya birincisi oldu.

Türkiye 10’uncusu olan Alpaslan Fatih Kaynar, “Başarım sadece bireysel çabama bağlı olarak gelmedi. Dershanedeki ve okuldaki öğretmenlerimizin ufku, hedefler doğrultusunda plan, program yapıp, bu program doğrultusunda özverili bir şekilde gece gündüz demeden bizlerle birlikte olmaları başarımızda en önemli unsur olmuştur. Ailem, öğretmenlerim ve arkadaşlarımın desteği ile bu başarıya imza attım. Bu başarımda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Merve Büyükkoyuncu Fen Lisesi Müdürü Hanifi Davarcı da, “Okulumuz Öğrencileri YGS ve LYS’de geçtiğimiz yılda Türkiye ve Konya’mızda büyük başarılar elde etmişti. Bu yıl yine YGS’de öğrencimiz Alpaslan’ın YGS–6 Puan türünde Türkiye 10’uncusu ve Konya birincisi olması bizleri ve ailesini mutlu etti. YGS’de başarılı olan tüm öğrencilerimizi ve bunlara katkıda bulunan öğretmenlerimizi kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Konya Birincisi Merve’den
HABER YORUMLARI