Torku Jelifest

Konya Basın Konseyi’nde Tatlısu dönemi

  • Giriş Tarihi: 29.01.2015 14:41
  • Güncelleme Tarihi: 14:41
Konya Basın Konseyi’nde Tatlısu dönemi

Konya Basın Konseyi (KBK) Başkanlığına seçilen Kontv Haber Dairesi Başkanı Mustafa Tatlısu görevi Ahmet Bahçıvan’dan devraldı.

Devir Teslim töreninde konuşan Ahmet Bahçıvan, “Konya’mızın çok özel insanlarıyla biraya geldiğimiz Basın Konseyi’ne hizmet etmekten oldukça mutlu oldum. Bundan sonrada hizmet etmeye devam edeceğim. Görevi gönül rahatlığıyla sorumluluğunu bilen bir insana devretmekten de son derece mutluyum” dedi.

Basın Konseyi Başkanlığına seçilen Mustafa Tatlısu da törende yaptığı teşekkür konuşmasında, önemli bir sorumluluk üstlendiğinin farkında olduğunu belirtti. Bugüne kadar gerek başkanlık gerekse yönetim ve her alanda hizmet eden arkadaşlara teşekkür eden Tatlısu, “Biz sadece bir sektör temsilcisi değiliz. Aynı zamanda çok önemli bir sivil toplum kuruluşuyuz. Konya’mızda, ülkemizde çevremizde hatta dünyamızdaki her gelişme bizi ilgilendirir. İlgilendirmek zorunda. Biz 7 milyar bir aileyiz. Bunu böyle kabul ettiğimiz sürece dünyadaki hiçbir gelişmeye tarafsız ve duyarsız kalamayız. Kaldı ki; burası Türkiye’nin en önemli coğrafyasında yer alan, dünyayı kucaklayan ve gelmeye davet eden Hazreti Mevlana’nın şehri, burası Başbakanın şehri kısacası burası Nasrettin Hoca’nın ifadesiyle dünyanın merkezi. Bu şehirde valiye, belediye başkanına iş damına düştüğü kadar bize de görev düşmektedir. Bu anlayışla birlik ve beraberlik içerisinde önemli bir sorumluluğu üstlenmiş bulunuyoruz. Bizi bu göreve getiren seçimlerini bizden yana kullanan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.> Yeni Meram >Konya > Konya Basın Konseyi’nde Tatlısu dönemi
HABER YORUMLARI