Ruşeym Torku

Konuk’a Hayırlı Olsun Ziyareti

  • Giriş Tarihi: 30.05.2013 14:07
  • Güncelleme Tarihi: 23:19
Konuk’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 61. Olağan Genel Kurulu’nda yeniden başkanlığa seçilen Recep Konuk’a hayırlı olsun ziyareti düzenlendi.

Why Note!?

Beyşehir’de İlçe Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Belediye Başkanı İzzet Taşcı, Akparti İlçe Başkanı Nafiz Huğlu, İl Genel Meclis Üyeleri Halil Çeler, Savaş Yılmaz, Ziraat Odası Başkanı Adem Metli, Belediye Meclis Üyesi Hasan Takavcı’dan oluşan bir heyet Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 61. Olağan Genel Kurulu’nda yeniden başkanlığa seçilen Recep Konuk’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dediler.

Ziyarette Konya’nın Türkiye’nin yaşam kalitesi en yüksek, en hızlı gelişen ve büyüyen ili olduğunu söyleyen Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşcı Konuk’a, Konyaspor’a verdiği destekten dolayı da teşekkür etti.

Konya’nın coğrafya olarak en büyük ilinin Konya olduğunu söyleyen Konuk; “Konya iki milyon insanın yaşadığı bir şehir. Her alanda çok daha iyi yerlerde olmalıyız. Futbolda da bu böyle. Ümit ediyorum orada da değişiklikler olacak. Bunu da topyekün birlikte başaracağız” dedi.

Ziyarette Beyşehir’in turizm yapısı ve bu turizm değerlerinin daha fazla nasıl değerlendirilebileceği konuları da masaya yatırıldı.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Konuk’a Hayırlı Olsun Ziyareti
HABER YORUMLARI