Torku Jelifest

Konuk ve Şeker yeniden aday adayı

  • Giriş Tarihi: 2.09.2015 16:32
  • Güncelleme Tarihi: 16:36
Konuk ve Şeker yeniden aday adayı

AK Parti Karaman Milletvekilleri Recep Konuk ve Recep Şeker, 1 Kasım’da yapılacak Genel Seçimler için yeniden aday adayı olarak resmi başvurularını gerçekleştirdiler.

Recep Konuk ve Recep Şeker, aday adaylık başvuru evraklarını AK Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı Ahmet Akça ve il yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu AK Parti Karaman İl Teşkilatında İl Başkanı Nazmi Ünlü’ye teslim etti.  Aday Adaylık başvusunda değerlendirme yapan AK Parti Karaman Milletvekili Recep Konuk, “7 Haziran seçimlerinden bu yana yaşananları milletimiz tüm çıplaklığı ile gördü. Şükür ki, milletimiz gözü önünde cereyan eden bu süreci değerlendirecek ve kaos fırsatçılarına fırsat tanımayacak demokratik olgunluğa sahip bir millettir. Bu meziyetini defalarca tekrarlayan ve sandığı kuyumcu terazisi gibi hassas kullanan milletimizin 1 Kasım’da da aynı demokratik olgunluğu sergileyeceğinden kimsenin şüphesi olmasın. 1 Kasım’da milletimizin sergileyeceği tavrı kestirmek için yakın siyasi tarihimizin siyasi kriz mimarlarının akıbetine bakmak yeterlidir. O günün kriz mimarları bugün milletin hatıralarında bile yer bulamıyor.

Ülkemiz 1 Kasım’da yani 58 gün sonra yeniden sandık başına gidecek. 7 Haziran seçimlerinden 146 gün sonra yenilenecek bu seçimlerde milletimiz sandık vasıtasıyla iradesini bir kez daha ortaya koyacak ve inanıyorum ki meclis aritmetiğine yapacağı müdahale ile daha büyük, daha güçlü, daha müreffeh, daha kudretli Türkiye inşası yolunda iki seçim arasında geçen mola süresini de telafi edecek bir irade ortaya koyacaktır.” dedi. Recep Şeker de adaylık başvurusuyla ilgili olarak, “Karamanımız ve ülkemiz adına 1 Kasım seçimlerinin hayırlara vesile olmasını, istikrar getirmesini temenni ediyorum.” diye konuştu. Aday adayları Recep Konuk ve Recep Şeker’in başvuru evraklarını kabul eden AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi Ünlü ise her iki aday adayı ve milletvekillerinin gösterdiği birlikteliğe teşekkür ederek başvuruları kabul etti.> Yeni Meram >Türkiye > Konuk ve Şeker yeniden aday adayı
HABER YORUMLARI