Torku Jelifest

Konuk, belediye meclisi toplantısına katıldı

  • Giriş Tarihi: 4.11.2015 21:00
  • Güncelleme Tarihi: 21:00
Konuk, belediye meclisi toplantısına katıldı

AK Parti Karaman Milletvekili Recep Konuk, Karaman Belediye Meclisinin Kasım ayı toplantısına katıldı.

Konuk, Meclis toplantı salonunda yaptığı konuşmada, herkesin ortak gayesinin Karaman’ın gelişmesi ve büyümesi olduğunu söyledi.

“1 Kasım seçimlerinin ilimize, ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” diyen Konuk, şunları kaydetti:

“Bu saatten sonra biz, siyasi duruş gözetmeksizin tüm Karamanlı hemşehrilerimizi kucaklayacağız. Sizler belediye meclis üyelerimiz olarak, Karaman’ın geleceği adına önemli kararlar alıyorsunuz. Takip ettiğim kadarı ile bütün meclis üyelerimiz alınan kararları ağırlıklı olarak mutabık oluyor. İnşallah merkezi hükümetimizin de desteğiyle hep birlikte çalışarak şehrimizi kalkındıracak yatırımlara imza atacağız. Toplantınıza katılmaktan büyük mutluluk duydum. Şehrimiz ile ilgili her konuda ve vatandaşlarımızın her türlü problemiyle ben ve milletvekilimiz Sayın Recep Şeker Bey’in yakından ilgileneceğini bilmenizi istiyorum.”

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan da Milletvekili Recep Konuk’un ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, “Sayın vekilimize öncelikle hayırlı olsun dileklerimi sunuyorum. İki milletvekilimize de Parlamento çalışmalarında başarılar diliyorum. Bu bir hizmet yarışı. Hepimizin ortak düşüncesi Karaman’dır. Şehrimize en güzel hizmetleri hep birlikte gerçekleştireceğiz” diye konuştu.> Yeni Meram >Türkiye > Konuk, belediye meclisi toplantısına katıldı
HABER YORUMLARI