Ruşeym Torku

KONSİAD’tan, Çağlar’a Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 12.07.2013 16:35
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
KONSİAD’tan, Çağlar’a Ziyaret

KONSİAD, İstanbul Ticaret Odası Başkanlığı’na seçilen İbrahim Çağlar’ı ziyaret etti.

Why Note!?

KONSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Başcı Başkanlığında Başkan Yardımcısı Mustafa Büyükdede, Yönetim Kurulu Üyeleri; Osman Arıtürk, Resul İşler, Hasan Hüseyin Keser ve Mustafa Çil’in hazır bulunduğu KONSİAD heyeti, İTO Başkanı seçilen İbrahim Çağlar’ı İTO Başkanlık Çalışma Ofisi’nde ziyaret ederek İTO Başkanlığı görevinde başarılar diledi.

Kendisi aynı zamanda KONSİAD Üyesi de olan İbrahim Çağlar, İTO Başkanlığı seçim sürecinde KONSİAD’ın kendisine vermiş olduğu desteğin çok önemli olduğunu, Konyalıların bundan böyle birlik ve beraberlik içinde bulunacaklarını ispatladıklarını belirtti. İTO Başkanı Çağlar KONSİAD’ın çalışmalarının Konya ve Konyalılar için oldukça önemli olduğunu vurgulayarak, KONSİAD’ın en önemli faaliyetlerinden KONEXPO’nun, Konyalıların bütün dünyada tanınmalarına da fırsat ve imkân verdiğini kaydetti.

KONSİAD Başkanı Abdullah Başcı; “KONSİAD Üyesi Hemşehrimiz İbrahim Çağlar’ın ülkemizin önemli kuruluşları arasında en başlarda yer alan İTO Başkanlığı’na seçilmesi Konyamız ve Konyalılar için çok önemlidir. Konyalılar, KONSİAD’ın 12-15 Eylül 2013 tarihleri arasında Feshane’de gerçekleştireceği 2. KONEXPO Sanayi ve Kültür Etkinliği ile artık Konya, İstanbul ve Edirne gibi üç kadim başkenti buluşturarak, bütün dünyaya seslerini duyurma imkânı bulacaklardır. Bu konuda İTO Başkanımız İbrahim Çağlar’ın KONEXPO ile ilgili düşünceleri bizlere moral vermiştir” şeklinde konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > KONSİAD’tan, Çağlar’a Ziyaret
HABER YORUMLARI