Ruşeym Torku

KONSİAD Kombassan’ı Ziyaret Etti

  • Giriş Tarihi: 5.06.2013 15:23
  • Güncelleme Tarihi: 23:19
KONSİAD Kombassan’ı Ziyaret Etti

Konyalı Sanayici ve İşadamları Derneği KONSİAD, Kombassan Yönetimi’ne nezaket ziyaretinde bulundu.

Why Note!?

Kombassan Holding Merkezi’nde gerçekleşen ziyarete, KONSİAD Başkanı Abdullah Başçı İstanbul’da yaşanan olaylarda yaralanması ve hastanede tedavi görmesi nedeniyle katılamazken, KONSİAD Başkan yardımcıları Mustafa Büyükdede, Tahir Gönenç ile Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundu. Yapılan ziyarette Kombassan adına Holding Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Şahin ve yönetim kurulu üyesi Muzaffer Aydemir misafirleri kabul ettiler.

Görüşmede, KONSİAD Başkan Yardımcısı Mustafa Büyükdede, Kombassan’ın Konya’nın ufkunu açan ve bölgeye önemli girdiler sağlayan bir Grup olduğunu vurgulayarak, yurt içinde ve dışında yaptığı yatırımlarla Kombassan’ın gelişmeye devam ettiğini ve bölge ekonomisi ve ülkemiz için gurur kaynağı olduğunu belirtti. Büyükdede, KONSİAD olarak ülkede, özellikle yurt dışında ve Afrika da yapılacak faaliyetlerde Kombassan’la işbirliği içerinde olmaya hazır olduklarını ifade etti.

Kombassan Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Şahin de, KONSİAD’ın her geçen gün gelişen bir kuruluş olduğunun altını çizdi ve KONSİAD’la bu güne kadar sürdürülen karşılıklı desteğin artarak devamını hedeflediklerini belirtti.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > KONSİAD Kombassan’ı Ziyaret Etti
HABER YORUMLARI