Ruşeym Torku

Konsey’e ziyaretler sürüyor

  • Giriş Tarihi: 6.04.2013 9:35
  • Güncelleme Tarihi: 23:20
Konsey’e ziyaretler sürüyor

Konya İl ve İlçeleri Kırmızı Et Ürünleri Tarımsal Üreticileri Birliği Başkanı Nazif Karabulut, Hadim Ziraat Odası Başkanı Murat Yaman ve Bakkallar Odası Başkanı Süleyman Yılmaz, Basın Konseyi’ni ziyaret etti.

Basın Konseyi Başkanı Ömer Kara; sivil toplum kuruluşlarıyla beraber birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek, basında kaliteyi yükseltmek, Konya ve Konyalı için yeni projelere imza atmak isteklerini söyledi. Kara, amaçlarının tüm basın kuruluşlarını kucaklamak olduğunu da dile getirdiği ziyaretler sırasında sivil toplum kuruluş temsilcilerini yanlarında görmekten ziyadesiyle memnun olduklarını belirtti.

Hadim Ziraat Odası Başkanı Murat Yaman ise Konsey Başkanı Ömer Kara’ya başarılar dileyerek kendilerinin de bu anlamlı oluşumu desteklerini ifade etti. Süleyman Yılmaz ise dostluklarının daim olduğunu ve Basın Konseyi’nin başarılı olacağına dair inancını dile getirerek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Konya İl ve İlçeleri Kırmızı Et Ürünleri Tarımsal Üreticileri Birliği Başkanı Nazif Karabulut da, Basın Konseyi’nin hayırlı uğurlu olması dileğinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Konsey’e ziyaretler sürüyor
HABER YORUMLARI