Torku Jelifest

KOMEK öğrencileri Taşkaleyi fotoğrafladı

  • Giriş Tarihi: 29.03.2016 13:22
  • Güncelleme Tarihi: 13:22
KOMEK öğrencileri Taşkaleyi fotoğrafladı

Konya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı KOMEK bünyesinde fotoğrafçılık eğitimi alan 120 öğrenci Karaman, Yeşildere ve Taşkale'yi fotoğrafladı

Mutlu Akü

Konya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı KOMEK bünyesinde fotoğrafçılık eğitimi alan 120 öğrenci Karaman, Yeşildere ve Taşkale’yi fotoğrafladı.

Konya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı KOMEK bünyesinde faaliyet gösteren “Komek Fotoğrafçılık Kursu”na giden 120 öğrenci atölye koordinatörü Mustafa Binol ve beraberindeki fotoğraf öğretmenlerinin gözetiminde, örnek çekim, teorik bilgilendirme ve pratik çekim yaparak Karaman, Yeşildere ve Taşkale’yi fotoğrafladı.
Koordinatör Mustafa Binol “Öğrencilerle kurulan iletişim, onlara verilen emek ve samimiyetin bir sonucudur. Biz öğrencilerimize kursiyer olarak değil ileride birlikte Konya ve Anadolu’ya sanatla birlikte hizmet edeceğimiz, fotoğraf sanatçıları olarak bakıyor ve bu bakış açısıyla farklı bir yaklaşım sergiliyoruz. Bunun sonucunda kazanılan her fotoğrafçı Konya ve Anadolu bir kazanım olarak ülkemize geri dönmesi en büyük kazancımızdır.” dedi.
Gezi boyunca kursiyerler Karaman Yeşildere ve Taşkale de bütün tarihi kültürel alanların yanı sıra bölge insanını gündelik hayat içinde fotoğrafladı.



> Yeni Meram >Konya > KOMEK öğrencileri Taşkaleyi fotoğrafladı
HABER YORUMLARI