kapat
Ruşeym Torku

Klasik otomobil tutkunları Yaka Marina’da buluştu

  • Giriş Tarihi: 8.04.2018 12:30
  • Güncelleme Tarihi: 12:30
Klasik otomobil tutkunları Yaka Marina’da buluştu

Konya'da bulunan 'Klasik Otomobil Severler Grubu' üyeleri bir araya geldi.

Why Note!?

Konya’da bulunan ‘Klasik Otomobil Severler Grubu’ üyeleri bir araya geldi. Yaka Marina’da düzenlenen toplantıya katılan klasik otomobil tutkunları, otomobilleri hakkında sohbet etti. Toplantıya, aynı zamanda gruba üye olan Yaka Marina Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Ildırar, Yaka Marina İdari Müdürü Ayşe Gül Durmaz ve birçok klasik otomobil servisi ustası katıldı.

Toplantıda konuşan Ayşe Gül Durmaz, Klasik Otomobil Severler Grubu üyelerine ve yakınlarına Yaka Marina Düğün ve Toplantı Salonu bünyesindeki organizasyonlarda yüzde 10 indirim yapacakları müjdesini verdi.

Ardından Klasik Otomobil Severler Grubu adına konuşan Metin Maşalı, tutkunu oldukları klasik Amerikan otomobillerinin dedelerinden, babalarından kaldığını ve geçmişten günümüze ve geleceğe bir köprü olduğunun altını çizerek, “Yaka Marina’nın kendilerine yaptığı bu düşünceli davranışları için teşekkür ederim. Biz klasik otomobil tutkunları olarak her zaman bir arada kalacağız. Bu hobiyi yaymaya çalışacağız” dedi.> Yeni Meram >Konya > Klasik otomobil tutkunları Yaka Marina’da buluştu
HABER YORUMLARI