Torku Jelifest

Kırşehir yeni milletvekilleri

  • Giriş Tarihi: 2.11.2015 0:15
  • Güncelleme Tarihi: 0:15
Kırşehir yeni milletvekilleri

AK Parti, Kırşehir'de seçim başarısını kutladı

AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı, kesin olmayan sonuçlara göre 2 milletvekili çıkardığı kentte seçim başarısını kutladı.

Partililer, kesin olmayan seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından Atatürk Caddesi’ndeki AK Parti İl Başkanlığı önünde toplandı. İl Başkanı Mustafa Kendirli, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, milletvekili adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan, partinin karşısındaki bir apartmanın balkonundan partililere hitap etti.

Belediye Başkanı Bahçeci, seçimden zaferle çıkmanın mutluluğunu yaşadıklarını, bu seçimlerin baskıyla bir şeyler yapabileceğine inananlara güzel bir mesaj verdiğini söyledi.

İl Başkanı Mustafa Kendirli de başarıdan dolayı parti teşkilatına teşekkür ederek, aşırıya kaçmadan elde ettikleri seçim başarısını kutlayacaklarını ifade etti.

Çetinkaya da 7 Haziran’da ara verilen filmin 1 Kasım’da tecelli ettiğini belirterek, “Bu başarıda sizin alın teriniz, gözyaşınız var. Bu zaferi hep beraber yaşayacağız. Biz bu seçimde sadece partilerle mücadele etmedik. Fitne ateşini yakmaya çalışan, bizi birbirimize düşürmek isteyenlerle mücadele ettik” dedi.

Mikail Arslan ise kazanılan başarının bir son değil başlangıç olduğunu, Kırşehir’e vaadettikleri çalışmaları yapmak için çalışmaya başlayacaklarını, mutluluklarını da itidalli bir şekilde yaşayacaklarını kaydetti.

Davul zurna eşliğinde başarılarını kutlayan partililer, konvoy oluşturarak şehir turu attı.> Yeni Meram >Güncel > Kırşehir yeni milletvekilleri
HABER YORUMLARI