kapat
Ruşeym Torku

Kenan İmirzalıoğlu‘ndan Cansu Tosun açıklaması

  • Giriş Tarihi: 17.11.2014 11:56
  • Güncelleme Tarihi: 15:25
Kenan İmirzalıoğlu‘ndan Cansu Tosun açıklaması

Birlikte görüntülenince yeni bir aşka yelken açtıkları iddia edilen Kenan İmirzalıoğlu ile Cansu Tosun’u çıkan haberler çok üzdü. İmirzalıoğlu yaptığı açıklamayla aşk iddialarını yalanladı.

Geçtiğimiz gün sinema çıkışında karşılaşan Kenan İmirzalıoğlu ile Cansu Tosun, birlikte yemek yedi. Bu sırada görüntülendiklerini fark eden İmirzalıoğlu, muhabirleri “Aman yanlış bir şey yazmayın” diye uyardı.

Cansu Tosun ve Almanya’dan kısa süre önce gelen ikiz kardeşi Fırat Tosun, önceki gün City’s Alışveriş Merkezi’nde Kenan İmirzalıoğlu’yla birlikte yemek yerken objektiflere takıldı.

Yemekten önce sinema salonunda Çağan Irmak’ın son filmi “Unutursam Fısılda”yı izleyen İmirzalıoğlu, AVM’den ayrılırken “Yanlış bir şey yazmayın, biz sinemaya beraber girmedik. Sadece çıkışta karşılaştık. Cansu’nun yanındaki de erkek kardeşi” dedi. “Kenan Bey’le karşılaşınca yemek yedik” diyen Tosun da muhabirlerden bir ricada bulundu: “Geçen gün ikizimi sevgili diye yazdılar, çok üzüldük. Tabii ki fotoğraflarım çekilecek, haber yapılacak ama kardeşle sevgili yazılmak çok kırıcı, lütfen anlayın. Düzeltirseniz sevinirim.”> Yeni Meram >Magazin > Kenan İmirzalıoğlu‘ndan Cansu Tosun açıklaması
HABER YORUMLARI