Torku Jelifest

Kaymakam Sonel, Yetim ve Öksüzleri Evinde Ağırladı

  • Giriş Tarihi: 13.07.2015 13:35
  • Güncelleme Tarihi: 13:35
Kaymakam Sonel, Yetim ve Öksüzleri Evinde Ağırladı

Konya’nın Seydişehir ilçesinde görev yapan Kaymakam Tuncay Sonel, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da yetim ve öksüzleri evinde ağırlayarak iftar yemeği verdi.

Mutlu Akü

Kaymakam Tuncay Sonel’in evinde düzenlenen iftara, Stajer Kaymakam Yavuz Kartal, Yüzbaşı Mehmet Oyanık, Emniyet Müdürü Erhan Aydoğan, çocuklar ve aileleri katıldı.

Samimi bir ortamda geçen iftarda Kaymakam Sonel, çocuklarla tek tek ilgilenirken zaman zaman onlarla çeşitli oyunlar oynadı. Yemek sonrasında çeşitli armağanlar takdim edilen çocukların neşeli tavırları dikkat çekti.
Kaymakam Sonel, “Onlar her zaman başımızın tacı. Artık onlarla bir aile olduk, her fırsatta onlara yalnız olmadıklarını hatırlatarak fırsat buldukça evlerinde ziyaret edip sohbet ediyoruz. Devletimizin imkanlarını onlara sunmaya çalışıyoruz. Yılın belirli günlerinde değil her zaman yetim ve öksüzlerin yanında olmalıyız. Bir çocuğun duası dahi bizim için çok önemlidir. Devlet olarak her zaman onların yanındayız” dedi.

kaymakam-sonel-yetim-ve-oksuzleri-evinde-agirladi-1> Yeni Meram >Konya > Kaymakam Sonel, Yetim ve Öksüzleri Evinde Ağırladı
HABER YORUMLARI