Torku Jelifest

Kayıp 14 yaşındaki kız bıçaklanmış halde bulundu!

  • Giriş Tarihi: 2.05.2019 8:45
  • Güncelleme Tarihi: 8:46
Kayıp 14 yaşındaki kız bıçaklanmış halde bulundu!

Kayseri'de ailesi tarafından hakkında kaybolduğuna dair ihbar yapılan 14 yaşındaki ilköğretim okulu öğrencisi kız, Kırşehir'de bıçaklanmış olarak bulundu.

Kırşehir’in Mucur ilçesine bağlı İnaç köyü yakınlarında çalışan çiftçiler, dere yatağındaki sazlık bölgede bir kızın hareketsiz halde yattığını görünce jandarma ve sağlık ekibine haber verdi.

Olay yerine gelen sağlık ekibi, adının Z.G. olduğu tespit edilen ve bıçak darbeleriyle yaralandığını belirlenen ilköğretim okulu öğrencisi kızı, ilk müdahalenin ardından Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk etti.

Kayseri’de kaybolmuştu
Kayseri’den ailesi tarafından 2 gün önce kayıp ihbarı yapıldığı öğrenilen Z.G’nin sırtında 2 bıçak yarası ve vücudunun farklı yerlerinde darp izleri olduğu, tedavisi devam eden kızaistismar olup olmadığının araştırıldığı belirtildi.

Olay yerinde inceleme yapan jandarma ekipleri, Z.G’yi yaralı halde araziye bırakan kişi ya da kişilerin bulunması için çalışma başlattı. Genç kızı tanıyan herkese bunu ona kim yapabilir diye soruldu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Güncel > Kayıp 14 yaşındaki kız bıçaklanmış halde bulundu!
HABER YORUMLARI