YAZARLAR

Otuz senedir gelirken de görememiştiniz!

Gözünüze perde mi indi?

Gözetleme araçlarınız, tam katil sürüsü sınırı geçerken mi bozuldu?

Yıllardır bu masallarla avutulduk.

Ama artık uyutamazsınız!

Ne denirdi? Suriye sınırından üç yüz terörist girdi! Irak sınırından beş yüz terörist girdi!

Peki siz ne yaptınız?

Yerleşsinler, köy, kasaba, ilçe, belde, mezra propagandalarını yapsınlar, yandaş toplasınlar, bölgenin diplomalı hainleri ile baskın planları yapsınlar, ne zaman saldırı olursa karşı koyarız mı dediniz?

Girerken göremeyip, size emanet verilen gencecik türk çocuklarını, vatan evlatlarını keklik gibi avlattınız katil Apo’nun eşkiyalarına!

Atatürk‘ün tek kurşun atmadan vatan topraklarına kattığı Hatay İlimizi kan gölüne çeviren, ABD‘nin, israil‘in, ajan kaynayan sınırımızda, Suriyeli teröristleri, asileri ağırladığımız sınırımızda da içeri sızan bomba yüklü araçları da mutlaka ne istihbaratınız, ne de gözetleme araçlarınız görememiştir!

Biz unutmadık; Yaşar Büyükanıt ABD ile anlaştıklarını artık sınırlarımızın ‘biri bizi gözetliyor evi ‘gibi olacağını, kuş uçamayacağını söylemiş ve o günden bu yana sınırlarımız gelen geçen hanı olmuştu.

Bu nasıl bir vatan savunması?

Okyanus ötesinin karıştırıcı ve kan dökücü devleti geliyor ve benim sınırlarımı gözetliyor, istihbarat yapıyor?

Atatürk; gündüz ismet, gece ben beklerim Türkiye’yi derdi,

Ne sınırlarımızdan, ne hava sahalarımızdan, ne de bağımsız devlet olmanın onuru ile Atatürkümüz‘ün kurduğu donanmamızın koruduğu denizlerimizden teröristler de komşu devletlerin asileri de sınırlarımıza yaklaşamamışlardı!

TSK’nın komutanları, Genel Kurmay Başkanları, Jandarma, Kara, Hava, Deniz Komutanları, hiçbir teröristi ne içeri ne de dışarı bırakır, yakaladığının da anında cezasını verirdi.

Kınalı Kuzularım mayına basarak can verecek, terörist ölmesin diye sözde yurdu terk ederken ‘aman mayın var !’ diye uyarılacak.

Madem mayınlı araziyi o kadar biliyordunuz da neden vatan evlatlarımı uyarmadınız?

Yollara, ana yollara nasıl mayın döşenir ve nasıl haberiniz olmaz?

Ama unutmuşum bizim istihbarat gözetleme hepsi ABD ‘de!

Son Reyhanlı saldırısını TSK kınıyormuş!

Görevi sınırları korumak, kollamak olan kurumları kim kınasın acaba?

> Yeni Meram >Yazarlar > KATİLLER SÜRÜSÜNÜ GİDERKEN GÖREMEMİŞLER!
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Meram'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ MERAM veya yenimeram.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.