Torku Jelifest

KARTALLAR geri sayımda!

  • Giriş Tarihi: 1.07.2015 9:04
  • Güncelleme Tarihi: 9:19
KARTALLAR geri sayımda!

Yeni sezon öncesi 5 Temmuz’da toplanacak Torku Konyaspor’da transfer çalışmaları da yoğun şekilde sürüyor. Torje’nin kulübü Udinese ile büyük ölçüde anlaşıldığı ve Rumen yıldızın Erzurum Kampına katılacağı öğrenildi

Spor Toto Süper Lig’de son yılların en başarılı sezonunu geçiren ve 2014-15 sezonunu 8.sırada tamamlayan Torku Konyaspor’da uzun tatilin sonuna yaklaşıldı. Bursaspor maçıyla sona eren sezonun ardından tatile çıkan yeşil-beyazlı oyuncular için geri sayım başladı. Ekibimizde sözleşmesi devam eden futbolcularla birlikte, kadroya yeni dahil olan isimler 5 Temmuz’da Konya’da bir araya gelerek sahaya çıkacaklar. Yeni sezonda Kayacık Tesisleri’nde çalışmalarını sürdürmesi beklenen yeşil-beyazlılarda, tesislerin henüz hazır hale gelmemesi nedeniyle sezonun Tatlıcak’taki tesislerde başlaması bekleniyor.

7 Temmuz’da Erzurum’da başlayacak kamp öncesi Konya’da 5 Temmuz’a yapılacak ilk idmanın ardından teknik heyet ve sporcular sağlık kontrollerinden geçecek. Ekibimiz daha sonra ise önce Erzurum, ardından ise yurt dışına çıkarak sezon hazırlıklarını gerçekleştirecek. Erzurum’da daha çok kondisyon ağırlıkla çalışmalar yapacak yeşil-beyazlılar, Avusturya kampında ise özel maçlarla maç eksiğini kapatacak. Aynı bölgede kamp yapan diğer takımlarla hazırlık maçı konusundaki görüşmeler sürüyor. Torku Konyaspor yönetimi bir yandan kusursuz bir kamp dönemi geçirilmesi adına çalışmalarını sürdürürken, diğer taraftan ise transfer çalışmaları sürdürülüyor.

İç transferi büyük ölçüde halleden, sadece takımda kalması istenen Torje’nin transferinin gerçekleşmesini bekleyen yeşil-beyazlılarda, dış transfer görüşmeleri de sürdürülüyor. Torje ile her konuda anlaşıldığı ve Rumen futbolcun kulübü Udinese’den onay beklendiği öğrenilirken, Torje’nin bu hafta içi ekibimizle 1 yıllık sözleşme imzalaması bekleniyor. Torje daha sonra sağlık kontrollerinden geçtikten sonra takımla birlikte Erzurum’a gidecek. Öt e yandan Torku Konyaspor’da Torje’nin dışında kanata bir yabancı oyuncu daha alacağı ve bu transfer için de sona gelindiği kaydedildi.> Yeni Meram >Spor > KARTALLAR geri sayımda!
HABER YORUMLARI