Torku Jelifest

Kartal’ın Listesi Kabarık

  • Giriş Tarihi: 12.06.2013 16:56
  • Güncelleme Tarihi: 1:13
Kartal’ın Listesi Kabarık

Transfer görüşmelerini sürdüren yeşil-beyazlı yönetim sol bek için Galatasaray’dan Çağlar Birinci’yi gündemine aldı. Listede ayrıca Beşiktaş, Fenerbahçe ve İstanbul Büyükşehir’den futbolcularda var.

TORKU Konyaspor’da, dış ve iç transfer birlikte sürdürülüyor. Yeşil-beyazlı yönetim, dış transferde isimleri belirlenen futbolcularla ilgili temaslarını sürdürürken, içte ise sözleşmesi biten futbolcularla bir bir masaya oturuyor. Sol beke yeni aday; Galatasaraylı Çağlar Birinci.

Süper lige 4. kez yükselen ve kalıcı olmayı amaçlayan Torku Konyaspor’da transfer çalışmaları yoğun şekilde devam ediyor. Yönetim, iç transferde sözleşmesi biten futbolculardan Ali Turan ile masaya oturarak anlaştı.. Ali Turan bir yıl daha yeşil-beyazlı formayı giyecek. Ali’ye ödenecek para konusunda açıklama yapılmadı.

İÇ transferde sözleşmeleri sona eren, taktım kaptanları Erdinç ve Kaya ile de masaya oturularak yeniden anlaşma zemini aranacak. Yönetim, bu oyuncularla da devam etme kararı almıştı. Dış transferde ise temaslar yoğunu şekilde sürüyor. Yöneticiler Konya’da transfer çalışmaları yaparken, teknik direktör Uğur Tütüneker ise, İstanbul’da Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, İstanbul Büyükşehir Belediyespor kulüpleriyle görüşmelere yapıyor. Kartal’da, sol beke yeni bir aday daha eklendi..

GALATASARAY’DAN Çağlar Birinci. Beşiktaş’tan Emre Özkan ve Tevfik Köse ile birlikte Çağlar içinde temaslara başlanıldı. Bunların içerisinde transferi en yakın futbolcunun ise, Emre olduğu ileri sürüldü. Bu arada, Hollanda’da da AZ Alkmaar kulübüyle iki futbolcuyla ilgili görüşmelerde bulunulduğu öğrenildi. Öte yandan, Atatürk Stadı’nda da gerekli onarım çalışmaları devam ediyor.. VİP, Şeref ve Basın tribünlerindeki onarım çalışmaları ay sonuna kadar tamamlanacak. Diğer tribünlerdeki kırık koltuklar ise yenilecek.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Kartal’ın Listesi Kabarık
HABER YORUMLARI