Ruşeym Torku

Kartal yeniden sahada

  • Giriş Tarihi: 1.01.2013 23:24
  • Güncelleme Tarihi: 0:02
Kartal yeniden sahada

Kısa devre arası tatili sona erdi. 2. yarı hazırlıkları için dün Antalya’da toplayan yeşil-beyazlılar 19 Ocak’ta ara kampını noktalayacak. Ekibimizde transfer çalışmaları ise çok yönlü sürdürülüyor.

TORKU Konyaspor’da, devre arası tatilinin sona ermesinin ardından ikinci yarı hazırlıkları dün Antalya’da başladı. Ligin ilk yarısının ardından 6 gün izin yapan futbolcular dün öğleden sonra Antalya Kundu’da ki Kremlin Palas Oteli’nde toplandılar.. Kartallar ikinci yarının ilk antrenmanını akşam saatlerinde teknik direktör Uğur Tütüneker yönetiminde gerçekleştirdiler. Yeni transfer Murat Akın’ın da katıldığı çalışmada futbolcular düz koşu yaptılar..

LİGİN ikinci yarısında zirveyi zorlamayı amaçlayan ve hedefi ilik 6 olarak belirleyen yeşil-beyazlı takımda hazırlıklar 19 Ocak Cumartesi gününe kadar Antalya’da gerçekleştirilecek. Kartallar aynı gün Buca maçı için İzmir’e gidecekler. Torku Konyaspor’da Murat Akın’ın alınmasıyla orta sahaya yapılan transferin ardından forvet ve sol bek transferi için de temaslar sürdürülüyor. Bu futbolcunun da hafta içerisinde Antalya kampına yetiştirilmesi için çaba sarfedildiği kaydedildi.

YEŞİL-beyazlılar, 19 gün sürecek Antalya kampı boyunca 2’si yabancı ve 2’si de yerli olmak üzere en az 4 takımla hazırlık maçı oynayacaklar. Ligin ikinci yarısında zorlu bir maratona çıkacak ekibimizde vergi borcu taksitinin de ödenmesi moral oldu. Yeşil-beyazlıların deneyimli yöneticisi Zeki Çimen’in katkılarıyla 1 Milyon TL tutarındaki ödemeyi son günde yatıran Torku Konyaspor böylece büyük bir yükün daha altından kalktı. Yeşil-beyazlı yönetimde yaptığı açıklamayla borcun ödenmesi noktasında desteğini esirgemeyen Finanstan Sorumlu Başkan Yardımcısı Zeki Çimen’e teşekkür etti.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Kartal yeniden sahada
HABER YORUMLARI