kapat
Ruşeym Torku

Kartal sahaya iniyor

  • Giriş Tarihi: 5.01.2013 23:49
  • Güncelleme Tarihi: 0:02
Kartal sahaya iniyor

Antalya Kampındaki ilk hazırlık maçını bugün oynayacak yeşil-beyazlılarda transfer çalışmaları da devam ediyor. Öncelik sol bek ve forvet transferinde. Futbol şube sorumlusu Hasan Dağlı da kampa katıldı.

TORKU Konyaspor, devre arası kampında ilk hazırlık maçını bugün Adana Demirspor ile oynayacak. Forvet oyuncusu transferi için de temaslar sürdürülüyor. Salı günü Antalya Kundu’da, Kremlin Otel’de toplanan ve Çarşamba günü sabah ikinci yarı hazırlıklarına başlayan Torku Konyaspor’da çalışmalar günde çift antrenmanla sürüyor. Teknik direktör Uğur Tütüneker yönetiminde önceki akşam gerçekleştirilen çalışmaya tüm oyuncular katıldı.

DÜZ koşu ve topla yapılan pas ve dinamik ısınmayla başlayan antrenman, gruplar halinde yapılan top kontrolüne dayalı pas çalışması ve çift kale maçla sona erdi. Dün de çift antrenman gerçekleştiren Kartallar, bugün ise Antalya kampında ilk hazırlık maçına çıkacaklar.. PTT 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor ile yapılacak karşılaşma Emirhan Otel sahasında oynanacak ve saat 18.00’de başlayacak. Torku Konyaspor teknik adamları maçta bir çok oyuncuya şans vererek ikinci yarı öncesi durumlarını bir kez daha görme olanağı bulacaklar.

TORKU Konyaspqor, Antalya kampında önümüzdeki hafta boyunca 3 hazırlık maçı daha yapacak. Yeşil-beyazlıların futbol şube sorumlusu Hasan Dağlı da kampa katıldı. Takımın son durumunu yerinde gören deneyimli yönetici transfer ile ilgilide menajer Seyit İçgül ve teknik heyetle bir toplantı yaptı. Yapılan durum değerlendirmesinin ardından denenen Nijeryalı futbolcuların da durumlarına göre gerekli takviyelerin yapılması kararlaştırıldı. Ekibimizde transferin bu hafta içi tamamlanması bekleniyor.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Kartal sahaya iniyor
HABER YORUMLARI