kapat
Ruşeym Torku

Kartal Çok Neşeli

  • Giriş Tarihi: 8.01.2014 15:53
  • Güncelleme Tarihi: 23:46
Kartal Çok Neşeli

Pazartesi gününden beri devre arası çalışmalarını sürdüren Torku Konyaspor’un kampına A2 takımından 3 oyuncuda dahil edildi. Yeşil-beyazlılar ilk hazırlık maçında yarın Anadolu Selçukluspor ile karşılaşacak.

TORKU Konyaspor’da devre arası kampı, Antalya devam ediyor. Belek’teki Papillon Otel’de kampa giren yeşil-beyazlı takımda çalışmalar oldukça verimli ve neşeli geçiyor. Papilion Otel’in sahasında önceki akşam teknik direktör Mesut Bakkal yönetiminde yapılan antrenmana, salonda kuvvetlendirme çalışması yapan Ali Turan katılmadı. Antrenmanda A2 takımından kampa dahil edilen Ahmet Karaman, Ömer Esenkaya ve Yunus Emre Yalçın da yer aldı. Djalma Campos ise, takımdan ayrı olarak çalıştı.

KOŞU ve dinamik ısınma hareketleriyle başlayan antrenman dönüşümlü olarak gruplar halinde oynanan top tekniğine dayalı pas çalışması ve çift kale maçla sona erdi.. Yeni transferler Vukovic ve Alexander Hleb’in de hırslı oldukları gözlenen Torku Konyaspor’da Ali Turan’ın da önümüzdeki hafta içerisinde takımla birlikte çalışmalara katılabileceği ileri sürüldü. Kartallar dünü tek antrenmanla geçirdi. Sabah laktak testinden geçen yeşil-beyazlılar, öğleden sonra da sahada teknik-taktik çalışması gerçekleştirdi.

BUGÜN çift antrenman yapacak olan Torku Konyaspor’da yönetici, teknik adam ve futbolcular ligin ikinci yarısına ümitle bakıyor. Torku Konyaspor’un Antalya kampı 17 Ocak’ta sona erecek. Yeşil-beyazlılar, ilk hazırlık maçını ise yarın 2. Lig temsilcimiz Konya Anadolu Selçukluspor ile yapacak. Kartallar ayrıca, kampın ilerleyen günlerinde Erciyesspor ve Azerbaycan 1. lig takımıyla da karşı karşıya gelecek. Son hazırlık maçı ise, 17 Ocak’ta oynayacak. Bu maç için yörede kamp yapan takımlarla temaslar sürdürülüyor.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Kartal Çok Neşeli
HABER YORUMLARI