Torku Jelifest

Karne tatilinde havalar nasıl olacak ?

  • Giriş Tarihi: 23.01.2015 22:16
  • Güncelleme Tarihi: 22:16
Karne tatilinde havalar nasıl olacak ?

Yarıyıl bitti ve çocuklar karnelerini aldı. Çocuklar yarıyıl tatilini nasıl geçirecek. Karne tatilinde kardan adam yapacaklar mı? Karne tatilinde hava nasıl olacak?

Mutlu Akü

18 milyon öğrenci bugün karnelerini aldı ve tatil yapmaya başladı. Karne tatilinde öğrenciler kardan adam yapamayacaklar. Karne tatilinde havalar bol yağışlı ve güzel geçecek.

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü yetkililerinden edinilen bilgiye göre bugüne kadar mevsim normallerinin 5 ila 8 derece üzerinde seyreden hava sıcaklıkları bu geceden itibaren düşmeye başlayacak.

Yağmur Başlıyor

Bu nedenle hafta sonunda özellikle Marmara, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu’nun Kuzey Batısı ile Batı Karadeniz’de yağışlar görülecek. Yağışlar genellikle yağmur; Ege ve Akdeniz kıyı kesimlerinde gök gürültülü sağanak şeklinde olacak. Bu gece meydana gelecek yağışlar Çanakkale, Balıkesir, İzmir, Aydın ve Muğla illerinde yer yer kuvvetli olacak.

Hangi illerde yağış var?

Hafta sonunda özellikle Marmara, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu’nun Kuzey Batısı ile Batı Karadeniz’de yağışlar görülecek. Yağışlar genellikle sağanak yağmur ve gök gürültülü olacak. Çanakkale, Balıkesir, İzmir, Aydın ve Muğla illerinde yer yer kuvvetli olacak.

Soğuk ve karlı hava yok> Yeni Meram >Güncel > Karne tatilinde havalar nasıl olacak ?
HABER YORUMLARI