Torku Jelifest

Karısını öldüreceği ihbar edilen şüpheli Karaman-Konya kara yolunda yakalandı

  • Giriş Tarihi: 1.09.2019 12:48
  • Güncelleme Tarihi: 12:55
Karısını öldüreceği ihbar edilen şüpheli Karaman-Konya kara yolunda yakalandı

Mersin'de yaşayan eşinin ihbarı üzerine Karaman'daki kontrol noktasında durdurulan yolcu otobüsünde gözaltına alınan şüphelinin üst aramasında bir tabanca, bir bıçak, 10 plastik kelepçe, uçları düğümlü 5 ip ve koli bandı ele geçirildi

Mersin’de yaşayan karısının İzmir’den kendisini öldürmek için yola çıktığı ihbarında bulunduğu şüpheli, Karaman’da durdurulan yolcu otobüsünde gözaltına alındı, şüphelinin üst aramasında tabanca, bıçak, çok sayıda kelepçe ve ip ele geçirildi.

Alınan bilgiye göre, Mersin’in Mut ilçesinde yaşayan N.A, polise kocası M.A’nın İzmir’den kendisini öldürmek için yola çıktığı ihbarında bulundu.

Karaman Emniyet Müdürlüğü ekipleri, N.A’nın ihbarı üzerine çalışma başlattı.

Şüpheli M.A. Karaman-Konya kara yolunun 5’inci kilometresindeki uygulama noktasında durdurulan yolcu otobüsünde yakalandı.

Şüphelinin üst aramasında bir tabanca, 14 fişek, bir bıçak, 10 plastik kelepçe, uçları düğümlenmiş birer metrelik 5 kendir ip ve koli bandı ele geçirildi.

M.A. polis ekiplerince gözaltına alındı.> Yeni Meram >Güncel > Karısını öldüreceği ihbar edilen şüpheli Karaman-Konya kara yolunda yakalandı
HABER YORUMLARI