Ruşeym Torku

Karapınar Heyeti Bingöl’de

  • Giriş Tarihi: 24.06.2013 10:10
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
Karapınar Heyeti Bingöl’de

Konya’nın Karapınar ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Mugayıtoğlu, beraberindeki heyetle birlikte Bingöl’e geldi.

Why Note!?

Başkan Mugayıtoğu beraberinde ilçeye bağlı Yeşilyurt Belde Belediye Başkanı Bekir Yenen, Karapınar Sanayici İşadamları Derneği Başkanı Şenol Mutlu ve bir grup işadamı ile birlikte geldiği Bingöl’de Vali İbrahim Taşyapan’ı ve Bingöl İşadamları Derneği’ni ziyaret etti.
Heyet ilk olarak 2004-208 yılları arası Konya’nın Karapınar ilçesinde kaymakamlık yapan Bingöl Valisi İbrahim Taşyapan’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler. Valilik makamında gerçekleşen ziyaret sonrasında heyet, BİNGİAD’a bir ziyaret gerçekleştirdi. BİNGİAD Başkanı Medeni Arifoğlu, heyetin onuruna kahvaltı programı düzenledi. Kahvaltıya Belediye Başkanı Serdar Atalay, Emniyet Müdürü Ercan Taştekin ve BİNTSO Başkanı Erkan Çalbay da katıldı. Karşılıklı görüşlerin alındığı toplantıda, Bingöl’ün ekonomisi konuşuldu. Toplantı sonrasında Karapınar Belediye Başkanı Mugayıtoğlu, BİNGİAD Başkanı Arifoğlu’na hediye takdim etti.
BİNGİAD ziyareti sonrasında Vali Taşyapan, kendisine hayırlı olsun ziyaretine gelen heyeti, Solhan ilçesinde bulunan Yüzenada’ya götürdü. Yüzenada ziyaretinden sonra heyet, Bingöl’den ayrıldı.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Karapınar Heyeti Bingöl’de
HABER YORUMLARI