Ruşeym Torku

‘Karapınar Hak Ettiği Hizmeti Alamıyor’

  • Giriş Tarihi: 11.01.2014 17:13
  • Güncelleme Tarihi: 23:22
‘Karapınar Hak Ettiği Hizmeti Alamıyor’

MHP Konya İl Başkanı Taşcı, “Karapınar yapısı itibarı ile en çok hizmeti alması gereken ilçelerimizden biridir. Ancak bu güne kadar hak ettiği hizmeti alamayan Karapınar bir türlü arzu edilen yaşam seviyesine ulaşamadı” dedi.

Why Note!?

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Konya İl Başkanı Av. Tarık Taşcı Karapınar Seçim Karargahı’nın açılışını yaptı. İl sekreteri Semih Akgül ve başkan yardımcıları ile birlikte Karapınar’a gelen Taşcı İlçe Başkanı Erhan Zengin, Belediye Başkan Adayı Halil Aker ve partililer tarafından karşılandı.

“MHP’Lİ BELEDİYELER ÖNDE”

Açılışta konuşan Taşcı, “Karapınar ilçemiz, coğrafi konumu, ulaşım kolaylığı, sosyal yapısı göz önüne alındığında en kolay ve en çok hizmet alması gereken ilçelerimizden bir tanesidir. Ancak bugüne kadar hakkettiği hizmeti alamayan Karapınar ilçemiz bir türlü arzu edilen yaşam seviyesine kavuşamamıştır. Belediyecilik, halka hizmet hakka hizmettir anlayışı içerisinde, Allah’ın rızasını, toplumun duasını kazanabilmek için yola çıkılması ve bu yolda da gerekli bilgi birikimi, liyakat, vizyon ve donanıma sahip olunması halinde başarılı olunabilecek bir hizmet alanıdır. Hemen yakınınızda olan komşu ilçeniz Ereğli başta olmak üzere, Seydişehir, Kadınhanı, Çumra, Bozkır ilçelerimiz 2009 yılından bu tarafa MHP’li belediye başkanları tarafından yönetilmektedir. Geriye kalan birçok ilçede iktidar partili belediye başkanları tarafından idare edilmektedir. Ancak 5 yıl sonunda Konya ilçelerimizin aldığı hizmet ve halkın memnuniyet oranlarına bakınca MHP’li belediye başkanlarının tamamı öndedir ve liderdir. Bunu Ereğli ile yakın ilişkilerinizden dolayı en iyi görenlerin siz olması gerekir. Önümüzde ki dönemde aynı hizmeti Karapınarlıların da alabilmesi en büyük temennimizdir. Tabii bunun temenni ile kalmaması bu hizmeti Karapınar’a verebilecek bir aday ile bu yola çıkılması gerekir” dedi.

“HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR”

Taşcı konuşmasının devamında Karapınar’dan MHP’nin adayının Halil Aker olduğunu belirterek, “Halil bey Karapınar ilçemizde MHP’nin belediye başkanı olarak sizlerin takdirine sunulmuştur. Sizlerin desteği, Cenab-ı Allah’ın takdiri ile Halil Aker beye Karapınar Belediye Başkanlığı nasip olduktan sonra kendi liyakat ve yetenekleri ile MHP’nin üretken belediyecilik ilkesi birleştirip, sizlerle istişare ederek, sorunları birebir yerinde tespit edip çözümünü üreterek Karapınar’a hakkettiği hizmeti vereceğine bizler inanıyoruz. 30 Mart akşamı Karapınar’ı MHP’ye hediye etmenizi sizlerden istiyoruz. Bu yolda Cenab-ı Allah yar ve yardımcınız oldun. Allah’a emanet olun” diye konuştu. Daha sonra kürsüye gelen MHP Karapınar Belediye Başkan Adayı Aker, “Görev eğer şahsıma tebliğ edilirse parti kimliğimden uzak halka hizmet hakka hizmettir düsturu ile hiçbir ayrım yapmadan hizmet edeceğime söz veriyorum” dedi. Yapılan duanın ardından MHP Karapınar Karargahı hizmete açıldı.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > ‘Karapınar Hak Ettiği Hizmeti Alamıyor’
HABER YORUMLARI