Torku Jelifest

Karaman’da asfalt çalışmaları devam ediyor

  • Giriş Tarihi: 6.05.2015 16:03
  • Güncelleme Tarihi: 16:03
Karaman’da asfalt çalışmaları devam ediyor

Karaman Belediyesi Fen İşleri ekipleri asfaltlama çalışmalarına Piri Reis Mahallesi’nde devam ederken, mahallede ki altyapısı tamamlanmış sokaklara sıcak asfalt seriliyor

Mart-Nisan aylarında başlattığı yol yapım çalışmalarını, sürdüren Karaman Belediyesi, Piri Reis Mahallesi’nde asfalt çalışmasına başladı. Kaldırım ve altyapısı yenilenmiş sokaklara sıcak asfalt serimi yapan ekipler, Piri Reis Mahallesi’nden sonra Kazım Karabekir Mahallesi’nde asfaltlama çalışmalarına başlayacak.

Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, yol ve kaldırım yaparken geçici değil, kalıcı çözüm ürettiklerini ifade ederek, çalışmaları altyapısı tamamlanmış cadde sokaklarda yürüttüklerini söyledi. Başkan Çalışkan yaptığı değerlendirmede, şunları söyledi: “Karaman her geçen gün büyüyor ve gelişiyor. Karamanımızı daha modern bir hale getirmek için tüm imkânlarımızla, mahallelerimizin hepsine hizmet götürmeye gayret ediyoruz. Ekiplerimiz şu an Piri Reis Mahallesi’nde kaldırımı bitmiş sokaklara sıcak asfalt seriyor. Buradaki çalışmadan sonra ekiplerimiz Kazım Karabekir Mahallesi’ne geçecek.”


ETİKETLER

> Yeni Meram >Türkiye > Karaman’da asfalt çalışmaları devam ediyor
HABER YORUMLARI