kapat
Ruşeym Torku

Kampımız Sorunsuz

  • Giriş Tarihi: 7.01.2014 16:45
  • Güncelleme Tarihi: 23:46
Kampımız Sorunsuz

Yeni Sezon hazırlıklarını Antalya kampında sürdüren Konya Anadolu Selçukluspor’da Teknik Direktör İlker Erdem kısa zamanda tüm futbolcuları tanıdığını kaydederken, verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini söyledi.

KAMP çalışmalarının planlandığı şekilde ve istenilen düzeyde geçtiğini kaydeden Anadolu Selçukluspor Teknik Direktörü İlker Erdem; “Futbolcular ile kısa zamanda tanıştık ve kaynaştık. Bu kamp dönemi bizim için çok iyi oldu. Sıkıntısız ve verimli bir kamp geriyoruz” dedi. Geride kalan süreç içinde iki hazırlık maçı oynadıklarını kaydeden Teknik Direktör İlker Erdem: “Her iki maçta da tüm oyuncularımızı görme şansı bulduk. Her oyuncumuza şans vermeye gayret gösteriyoruz. İstediklerimizi uygulamak için çalışıyoruz. Onlarda gayretli çalışarak ellerinden geleni yapıyorlar” dedi.

NETİCESİNDE bir hazırlık müsabakası oynadıklarını sözlerine ekleyen Erdem, “Sonucuna çok önem vermesekte ilerisi için planlar yapabilmemiz adına bu hazırlık maçları önemli. Arkadaşlarımıza bu takımda hepsinin yeri olduğunu söylüyoruz. Bu amaçla

çalışmalarımıza devam ediyoruz. Onlarda birici günden itibaren ellerinden gelenin fazlasını yapmaya çalıyorlar” ifadelerini kullandı. Takımdan ayrılan oyuncuların olduğunu ve yeni gelenlerin bulunduğunu kaydeden Anadolu Selçukluspor Teknik Direktörü İlker Erdem açıklamasını şöyle tamamladı:

“TABİİKİ takviye düşünüyoruz. Şartlarımıza ve takımımıza uyum sağlayabilecek bir veya iki, daha çok takıma ağabeylik yapabilecek ofansif anlamda oyuncu düşünüyoruz. Ama olmazsa çok şey kaybetmiş olmayız. Liglerde ikinci yarılar farklı geçiyor. Bunu daha önceki çalıştığımız takımlardan edindiğimiz tecrübelerle söylüyorum. Şartlarımıza uygun oyuncular olursa aramıza katılması isteriz. Biz ligin ikinci yarısında başarılı olacağımıza inanıyoruz.”


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Kampımız Sorunsuz
HABER YORUMLARI