Torku Jelifest

Kamp dolu dolu geçti

  • Giriş Tarihi: 19.11.2014 18:22
  • Güncelleme Tarihi: 18:22
Kamp dolu dolu geçti

Büyükkoyuncu Fen ve Anadolu Lisesi İzcilik Kulübü, geçtiğimiz hafta sonu Osmaniye’de yapılan değerler eğitim kampına katılarak 3 gün dolu dolu gün geçirdiler.

Mutlu Akü

Gaye İzcilik kulübü ile Merve Büyükkoyuncu Fen ve Anadolu Lisesi İzcilik Kulübü’ne mensup 42 izciden oluşan ekip, geçtiğimiz hafta sonu Osmaniye Samet Aybaba İzcilik tesislerinde açılan 3 günlük değerler eğitim kampına katıldılar. Kampa katılan izci öğrenciler 3 günlük kamp süresi içerisinde değerler eğitimi konuları hakkında çalışmalar katıldılar. Ayrıca okçuluk, dağ tırmanışı, drama eğitim ve kamp ateşi etkinliklerine katıldılar.

 

KAMP müdürlüğünü İhsan Özetçi yaparken, kampta 6 lider görev yaptı. Okul Başmüdür Yardımcısı İbrahim Hakkı Akman, “Öğrencilerimiz derslerinin dışında sosyal, kültürel ve sportif etkinliklere katılarak hem stres atıyorlar, hem de eğlenerek öğrenme imkânı buluyorlar. Okulumuzda son olarak 16 kişiden oluşan izcilik kulübü üyesi öğrencimiz Osmaniye’de değerler eğitim kampına katıldılar. Okul olarak bu tür etkinliklere gereken desteği veriyoruz” dedi.> Yeni Meram >Spor > Kamp dolu dolu geçti
HABER YORUMLARI