Torku Jelifest

Kadir Topbaş’tan bir müjde daha!

  • Giriş Tarihi: 27.11.2015 23:39
  • Güncelleme Tarihi: 23:39
Kadir Topbaş’tan bir müjde daha!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş, Yenikapı'da dokuz bin metrekarelik bir çadırın yapıldığını açıkladı.

Mutlu Akü

Sinop’un kültürünü ve tatlarını İstanbullular ile buluşturan 2’nci Sinop Tanıtım Günleri resmi açılışı gerçekleştirildi. Açılışa katılan İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, “Bir dahaki yıla yetişmesini arzu ettiğimiz Yenikapı’da dokuz bin metrekarelik bir çadır yapıyoruz, bu tür aktiviteleri artık orada gerçekleştireceğiz ”dedi.

Tanıtım günlerini Sinop’un kültürel değerlerinin yansıtılmasında büyük önem taşıdığını ifade eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “Sinop Türkiye’nin incisi, çok farklı bir yerde güzel bir kentimizdir. İstanbul’da bu kültürel faaliyetlerin yapılmasını ve geleceğe taşınmasını önemsiyoruz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak bu desteği her zaman vermekteyiz. Buradaki aktiviteler geleceğe yürürken değerler ile hareket etme anlayışı vermektedir, bu bakıma da önemli buluyoruz. Bir eksikliğimi söyleyeceğim Sinop’a hiç gitmedim. Bir dahaki yıla yetişmesini arzu etiğimiz Yenikapı’da dokuz bin metrekarelik bir çadır yapıyoruz, artık orada bu tür aktiviteleri gerçekleştireceğiz” dedi.> Yeni Meram >Güncel > Kadir Topbaş’tan bir müjde daha!
HABER YORUMLARI