Torku Jelifest

KADEM Konya birinci yılını kutladı

  • Giriş Tarihi: 18.12.2015 21:38
  • Güncelleme Tarihi: 21:38
KADEM Konya birinci yılını kutladı

Programa konuk olarak yazar Yusuf Kaplan katıldı

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Konya Temsilcisi Kübra Solak, “Açıldığımız yıl stratejik planlamamızı yaparken 2016 yılını KADEM gençlik yapılanmasına ağırlık vermek üzere planlamıştık. Bu amaçla Konya’da bulunan 3 üniversitede 3 gençlik topluluğu açmak üzere kolları sıvadık” dedi.

Solak, KADEM Konya Temsilciliğinin açılışının birinci yıl dönümü dolayısıyla, Dedemen Otel’de düzenlenen programda, yaklaşık 6 ay süren çalışma neticesinde, uzun istişareler ve yoğun gayretler sonucunda KADEM Konya temsilciliğini geçen yıl 17 Aralık’ta açtıklarını söyledi.

Açılışa katılan Sare Davutoğlu’na desteklerinden dolayı teşekkür eden Solak, “Açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan sayın Genel Başkanımız Sare Aydın ve Sayın Başkan Yardımcımız Sümeyye Erdoğan’a, bizlere güvenerek emaneti teslim ettikleri, yaptığımız çalışmalarda destek oldukları ve önümüze ışık tutarak bize yol gösterdikleri için teşekkür ederiz. Ayrıca bu programımıza katılan kurucu üyemiz Melek Çakıroğlu’na da çok teşekkür ediyorum. Geçen bir yıl içinde çok kaliteli ve başarılı programlara imza atan güçlü bir takım olduk. Açıldığımız yıl stratejik planlamamızı yaparken 2016 yılını KADEM gençlik yapılanmasına ağırlık vermek üzere planlamıştık. Bu amaçla Konya’da bulunan 3 üniversitede 3 gençlik topluluğu açmak üzere kolları sıvadık. Bu programlarda emeği geçen tüm kardeşlerime teşekkür ederim.”

Gül Madde Bağımlılarını Kurtarma ve Gençlik Derneği’nin ilahi gurubu “Grup Nefes” tarafından ilahi konserinin verildiği program, yazar Yusuf Kaplan’ın “Medeniyet Fikri, Eğitim Tasavvuru ve Kadının Rolü” konulu söyleşisi ile devam etti.> Yeni Meram >Konya > KADEM Konya birinci yılını kutladı
HABER YORUMLARI