Ruşeym Torku

İzin Bitiyor

  • Giriş Tarihi: 1.01.2014 17:12
  • Güncelleme Tarihi: 22:51
İzin Bitiyor

İlk yarıyı 20 puanla 13.sırada tamamlayan Torku Konyaspor’da, futbolculara verilen ara izinde sona yaklaşıldı. 6 Ocak’ta Antalya’da toplanacak ekibimiz kamp döneminde en az 4 hazırlık maçı oynayacak.

TORKU Konyaspor’da devre arası tatili devam ediyor. Transfer çalışmaları ise 6 Ocak’ta başlayacak Antalya kampına kadar tamamlanacak. Pazar günü oynanan ve Kartallar’ın farklı kazandığı Eskişehirspor maçının ardından başlayan bir haftalık izin 6 Ocak’ta sona erecek ve futbolcular aynı gün Antalya Kumlu’daki Kremlin Palace Hotel’de toplanarak ikinci yarı hazırlıklarına başlayacaklar. Torku Konyaspor’da ikinci dönem hazırlıkları ise 9-17 Ocak tarihleri arasında Belek’teki Papillion Belvil Hotel’de geçekleştirilecek.

BU kamp dönemi içerisinde Konya Anadolu Selçukluspor, Erciyesspor ve Azerbaycan’ın Kabala takımıyla birlikte en az 4 hazırlık maçı oynanacak. Belek kampı 17 Ocak’ta tamamlanacak. İki dönemlik kamp sonunda futbolculara iki gün için verilecek. Torku Konyaspor’da transfere çalışmaları da devam ediyor. En az 2 futbolcuyu ara transferde yeşil-beyazlı renklere bağlamayı amaçlayan yönetim, transferi 6 Ocak’a başlayacak Antalya kampına kadar tamamlayacak.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > İzin Bitiyor
HABER YORUMLARI