kapat
Ruşeym Torku

İyi Başlayıp İyi Bitireceğiz

  • Giriş Tarihi: 14.01.2014 17:45
  • Güncelleme Tarihi: 2:27
İyi Başlayıp İyi Bitireceğiz

Anadolu Selçukluspor’un başarılı futbolcusu Fikret Topaloğlu, genç ve dinamik bir takım olduklarını belirterek ikinci yarıdan umutlu olduğunu söyledi.

SEZONUN ikinci devresi için hazırlıklarını Antalya’da tamamlayan Anadolu Selçukluspor’un yıldız futbolcularından Fikret Topaloğlu: “Ligin ilk üç haftasında alacağımız sonuçlarla rahat bir ikinci yarı geçirmek istiyoruz” dedi. Yoğun kamp programında sıkı çalıştıklarını kaydeden Fikret Topaloğlu, “Yeni hocamız ve aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla çalışmalarımız oldukça verimli geçti. Yoğun bir antrenman programı uygulandı. Hazırlık maçları ile eksiklerimizi görmeye çalıştık. Oyun olarak ta güzel futbol sergiliyoruz. Bunu lige yansıtabildiğimiz zaman başarıyı yakalayacağız” dedi

SEZONUN ikinci yarısının ilk üç maçında zorlu rakiplerin kendilerini beklediğini kaydeden Fikret Topaloğlu: “İlk üç haftada istediğimiz puanları alırsak yukarıları hedefleyebiliriz. Genç ve dinamik bir takımız. Lige iyi bir giriş yapıp gerisin getirmek istiyoruz. 26 Ocak’ta kendi sahamızda oynayacağımız Tokatspor maçı çok önemli. Onu kazandığımız zaman sonrasının daha rahat olacağını biliyoruz. Bu maçlar bizim ligdeki hedeflerimizi de gösterecek. Geçen yıl yaşadığımız sıkıntıları unutmadık. Aynı şeyleri yeniden yaşamamak ve yaşatmamak istiyoruz. 18 tane final maçımız var ve stres yaşamadan maçlarımıza rahat çıkmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız” şeklinde konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > İyi Başlayıp İyi Bitireceğiz
HABER YORUMLARI