kapat
Ruşeym Torku

İyi başlayıp, iyi bitireceğiz

  • Giriş Tarihi: 14.01.2013 8:55
  • Güncelleme Tarihi: 0:02
İyi başlayıp, iyi bitireceğiz

Yeşil-beyazlı takımın tecrübeli futbolcusu Erkan Sekman ikinci yarı için umutlu konuşarak, ‘Bucaspor maçıyla başlayacak ikinci yarıda iyi sonuçlara imza atacağımıza ve Süper Lig’e çıkacağımıza inanıyoruz’ diye konuştu.

TORKU Konyaspor’un tecrübeli futbolcularından Erkan Sekman, ikinci yarıya iyi başlangıç yaparak, sezon sonunu da iyi bitirmek istediklerini söyledi. Son derece faydalı geçtiğini düşündükleri bir kamp dönemini tamamladıklarını ifade eden Erkan Sekman, sezonun ikinci devresine Bucaspor maçıyla iyi başlayıp, sonunu da iyi getirmek istediklerini ve düşündüklerini gerçekleştirmeleri halinde Torku Konyaspor’u hak ettiği Süper Lig’e taşıyacaklarına inandıklarını belirtti. Tecrübeli futbolcu açıklamasını şöyle tamamladı.

“SEZONUN ilk yarısını son 4 haftada yakaladığımız çıkışla kötü sayılmayacak bir yerde tamamladık. Daha fazla puan alıp, daha iyi yerlerde olabilirdik. Ama artık keşkelerin ve bahanelerin arkasına sığınmamalıyız. Bizim tek düşüncemiz artık bu saatten sonra sezonun ikinci yarısında oynayacağımız maçlar. Bakıldığında 9 maçı içeride, 8 maçı ise deplasmanda oynayacağız. İç sahada puan kayıpları yaşamazsak fikstür avantajını lehimize çevirebiliriz. Ama burada önemli olan artık iç sahada da maçlar kazanarak bir seri yakalamak”.

“TAKIM olarak deplasmanlarda daha iyiyiz ve iyi sonuçlar alıyoruz. Bu grafiğimizi iç saha maçlarımızda da tekrarlamak istiyoruz. Burada bizim adımızda gerçekten dolu dolu ve yoğun geçen bir kamp dönemi yaşadık. Şimdi bu çalışmaları lig maçlarımıza yansıtama zamanı. Bucaspor maçıyla sezonun ikinci devresine start vereceğiz. İnşallah bizim adımıza başlangıcı iyi, sonu da Süper Lig’e yükseldiğimiz bir ikinci devre geçiririz. Buna takım olarak inancımız tam”.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > İyi başlayıp, iyi bitireceğiz
HABER YORUMLARI