Torku Jelifest

İşte Fenerbahçe yeni sezon formaları

  • Giriş Tarihi: 9.07.2015 13:58
  • Güncelleme Tarihi: 13:58
İşte Fenerbahçe yeni sezon formaları

Fenerbahçe'nin 2015-2016 sezonu formaları, 10 Temmuz Cuma günü taraflarla buluşturulacak.

Mutlu Akü

Fenerbahçe’nin 2015-2016 sezonu formaları, 10 Temmuz Cuma günü taraflarla buluşturulacak.

Fenerbahçe’nin yeni sezon formaları için hazırlanan kampanyanın sloganı, yeni sezon için tasarlanan 3 formanın da farklı ve formaya özgü arma uygulamalarından hareketle “Armanla Fark Yarat” olarak ortaya çıktı.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre, sarı-lacivertlilerin yeni sezonda giyeceği adidas formalar, taraftarların beğenisine sunuluyor. Fenerbahçe’nin yeni sezon giyeceği 3 formada da farklı ve formaya özgü arma uygulamaları olacağı belirtildi. Yeni sezon formaları, 10 Temmuz Cuma günü tüm Fenerium mağazaları ve adidas yetkili satış noktalarında yerini alacak.

Yeni sezon yetişkin maç forması 139 lira, çocuk forması ise 100 ve 110 liralık satış fiyatıyla taraftarların beğenisine sunulacak.

Efsane Çubuklu Forma
Fenerbahçe’nin vazgeçilmezi Efsane Çubuklu Forma, #armanlafarkyarat sloganıyla Fenerbahçe taraftarıyla buluşuyor. Forma, V-insert yaka tasarımı ile öne çıkıyor. Arka bölüm önemli bir yenilik olarak tamamen çubuklu olarak tasarlandı. Formanın alt bölümünde bulunan sarı bant, modern ve sade bir şıklık yaratıyor.

Deplasman Forması
Gri melanj desen üzerinde enine turkuaz çizgiler ile farklı ve şık bir görünüm sunuyor. Forma bisiklet yakası ile öne çıkıyor. Formada yer alan Fenerbahçe arması tasarımın bütünüyle uyumlu bir şekilde lacivert üzerine gümüş rengiyle dikkat çekiyor. Formanın kol uçları ve alt bölümünde yer alan lacivert meş katman formanın şıklığını tamamlıyor.

Üçüncü Forma
Hem iç saha hem de dış saha alternatifi olarak tasarlanan lacivert renkteki üçüncü forma geleneği, ek bir tasarım unsuru olan neon detaylar ile çarpıcı bir görünüm kazanıyor. Omuz bölümünde yer alan Fenerbahçe arması sarı göz alıcı neon rengiyle dikkat çekiyor. Forma, kalkık polo yaka tasarımı ile öne çıkıyor. Kol uçları ve alt bölümünde yer alan lacivert meş katman formanın sade ve zengin tasarımını tamamlıyor.> Yeni Meram >Spor > İşte Fenerbahçe yeni sezon formaları
HABER YORUMLARI