Torku Jelifest

İşte Benim Stilim Yarışmasında Şok – Nurella İstifa Etti

  • Giriş Tarihi: 11.12.2015 23:02
  • Güncelleme Tarihi: 23:02
İşte Benim Stilim Yarışmasında Şok – Nurella İstifa Etti

İşte Benim Stilim yarışmasının fenomen ismi Nur Yerlitaş'ın İşte Benim Stilim'den ayrıldığı iddia edildi. Nur Yerlitaş İşte Benim Stili yarışmasını bıraktı mı? İşte detaylar...

Mutlu Akü

TV 8’in en çok izlenen programları arasında yer alan “İşte Benim Stilim” ‘de şok eden 2 ayrılık yaşandı. Hürriyet gazetesinde yer alan habere göre İşte Benim Stilim jürilerinden Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu programdan istifa etme kararı aldı.

Yarışmanın yapımcısı olan Production House tarafından yapılan açıklamada iki jüri üyesinin ayrılması ile ilgili; 1.5 yıldır jüri üyeliği yapan Nur Yerlitaş’ın programa verdiği emek ve katkılarından dolayı teşekkür edilirken, renkli kişiliği, işine olan bağlılığı ve moda bilgisi ile programı sırtlanan isim olduğu söylendi. 25 Aralık Cuma günü final yayını yapacak olan İşte Benim Stilim yarışmasının ardından Nur Yerlitaş ile karşılıklı anlaşma sağlanarak yolların ayrıldığı belirtilerek, “kendisini kısa bir süre tatile gönderiyoruz” denildi.

Nur Yerlitaş’ın boşluğunu doldurmak için yapılan görüşmeler sonunda hem Neslihan Yargıcı, hem de Hakan Akkaya’yla jüriye dahil olmaları için el sıkışıldı.

Bu arada olan ise Kemal Doğulu’ya oldu.

Nur Yerlitaş bırakınca, kadroyu iyice güçlendirmek zorunda olduklarını hisseden yapımcılar, Kemal Doğulu’dan vazgeçtiler…

iste-benim-stilim-yarismasinda-sok-nurella-istifa-etti-2

Nurella – Nur Yerlitaş kimdir?

Nur Yerlitaş, 11 Aralık 1960 tarihinde İstanbul Vefa’da doğmuştur. Annesinin adı Saadet Yerlitaş’dır. Benan adında bir kız kardeşi vardır. Dobralığı ile biliniyor. Bu yüzden sözünü sakınmak hiç ona göre değil. Kendisini “dikişçi” ve “kostüm tasarımcısı” olarak tarif ediyor. Bilindik ifadesiyle “modacı” olarak anılmak istemiyor. Bir dikiş atölyesi vardır.

80li yıllarda Paris‘ten, Milano‘dan valiz içinde getirdiği kıyafetleri satarak modacılığa başlamış.

Kendisini “Arızalı” olarak tarif eden Nur Yerlitaş, stres atmak için bulaşık yıkıyor. Bazen gecenin bir saati geceliğinin üstüne palto giyip bir kafeye gidiyor.

Nur Yerlitaş, Nişantaşı’nda ikamet etmektedir. İtalya‘nın Milano kentinde de yüksek tavanlı minik bir dairesi var. Mutfağında iki buzdolabı var. Birinde meyveler, içecekler, diğerinde pasta tipi yiyecekler bulunuyor.

Nur Yerlitaş’ın evinde iki yardımcısı var, banyoda hamam usulü yıkanıyor. Her sabah yardımcıları tarafından taslarla, keselerle yıkanıyor.

Derin Mermerci‘ye de Bülent Ersoy‘a da elbise dikiyor. Ajda Pekkan, Bülent Ersoy, Sibel Can, Petek Dinçöz ve Seda Sayan‘ın sahne kostümlerini hep Nur Yerlitaş diker.> Yeni Meram >Magazin > İşte Benim Stilim Yarışmasında Şok – Nurella İstifa Etti
HABER YORUMLARI