Torku Jelifest

Üzerimizde şanssızlık var

  • Giriş Tarihi: 19.01.2021 22:34
  • Güncelleme Tarihi: 23:17
Üzerimizde şanssızlık var

Sehic’in sakatlığı nedeniyle maça moral bozukluğuyla başladıklarını belirten Konyaspor’un teknik patronu İsmail Kartal, “Rakibimize fazla pozisyon vermediğimiz bir maçta 3 gol yememiz bizi üzdü. Antalya maçını kazanarak devreye moralli girmek istiyoruz” dedi

Konyaspor Teknik Direktörü İsmail Kartal, Trabzonspor yenilgisi sonrasında yaptığı açıklamada son maçlarda şanssızlık ve talihsizlikler yaşadıklarını söyledi.

Sehic’in sakatlığının takım üzerinde moral bozukluğuna neden olduğunu ifade eden Kartal şöyle konuştu. “Bu sakatlık bizim için kırılma anı oldu. Takımın morali bozuldu. Buna karşın oyuna iyi başladık, 2-3 net pozisyon yakaladık. Beklenmedik bir gol yedik, bir anlık dalgınlıkla geriye düştük. İkinci yarı yine dengeli giderken, arka arkaya gelen goller yedik. Şanssızlık mı, kısmetsizlik mi diyelim üzerimizde bir talihsizlik var. Oyunun genelinde Trabzonspor’un paslarda ve topla oynamada üstünlüğü var, diğer istatistiklerde biz ön plana çıktık. Acaba biz mağlubiyeti skor olarak hak ettik mi? Burası da önemli. Bu yenilgiyi hak edecek bir oyun oynamadık. Trabzonspor’un bizden avantajı daha iyi pas yaptı, son vuruşlarda becerikliydiler. Sonuçta kaybettik. Rakibimize fazla pozisyon vermediğimiz bir maçta 3 gol yememiz bizi üzdü ama toparlanacağız ve evimizde oynayacağımız Antalyaspor maçına en iyi şekilde hazırlanıp kazanmak ve devreyi moralli kapatmak istiyoruz”.

HÜSEYİN AVNİ UĞUR


ETİKETLER

> Yeni Meram >Spor > Üzerimizde şanssızlık var
HABER YORUMLARI