kapat
Ruşeym Torku

İşimiz kolay değil

  • Giriş Tarihi: 19.11.2014 22:16
  • Güncelleme Tarihi: 18:18
İşimiz kolay değil

Uşak seferinde kafile başkanlığını yapacak olan Torku Konyaspor Basketbol Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Uslu, “Aynı puana sahip iki takımın mücadelesi zorlu geçecek. İşimiz kolay değil ancak galibiyetle döneceğimize inanıyorum” dedi.

BASKETBOL Erkekler 1. Ligi’nde mücadele eden temsilcimiz Torku Konyaspor Basketbol, deplasmanda oynayacağı Uşak Sportif maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Yeşil-beyazlılar bugün yapacağı idmanla hazırlıklarını Konya bölümünü tamamlayacak ve yarın sabah Uşak’a gidecek. Kafile başkanlığını ise Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Ali Uslu yapacak. Maçla ilgili görüşlerini açıklayan Uslu, kazanmak için gideceklerini söyledi ve açıklamasını şöyle tamamladı.

 

“AYNI puana sahip iki takımın mücadelesinin çok çekişmeli geçeceğine inanıyorum. İlk 6 hafta geride kaldı. Bu süreçte 3 galibiyet alarak averajla 7. sırada yer aldık. Cumartesi günü deplasmanda karşılaşacağımız rakibimizin de bizim gibi 3 galibiyeti var. Kısa süre önce yaşadıkları antrenör değişikliği ile bir çıkış yakaladılar. Biz de geçtiğimiz hafta sonunda Konya’da iyi oynayarak güzel bir galibiyet aldık”.

 

“KAYBETTİĞİMİZ 3 maçta ise takımımız iyi mücadele etmiş, ancak bunu sonuca yansıtamamıştı. Oyuncularımız çok iyi çalışıyor ve her geçen gün eksiklerini gideriyorlar. Takımdaki arkadaşlık da çok üst seviyede. Hafta sonunda Uşak’ta işimizin kolay olmadığını biliyor, basketbol severler için çok heyecanlı ve çekişmeli bir maç olacağını düşünüyorum. İyi oyunumuzu sergileyerek, galibiyetle döneceğimize inanıyorum”.> Yeni Meram >Spor > İşimiz kolay değil
HABER YORUMLARI