kapat
Ruşeym Torku

İntihar eder gibi yaptı sonra özür diledi!

  • Giriş Tarihi: 29.03.2018 14:34
  • Güncelleme Tarihi: 14:34
İntihar eder gibi yaptı sonra özür diledi!

Katıldığı skandal sözde evlendirme programları ile ün yapan Caner Toygar isimli kişi, sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayınla intihar girişiminde bulundu. Hastaneye kaldırılan Toygar, hastaneden ilk açıklamasını yaptı ve özür diledi. Toygar'ın bu intihar girişimini 'gündem olma çabası' şeklinde yorumlayanlar oldu.

Katıldığı skandal sözde evlendirme programları ile ün yapan Caner Toygar isimli kişi, sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayınla intihar girişiminde bulundu. Hastaneye kaldırılan Toygar, hastaneden ilk açıklamasını yaptı ve özür diledi. Toygar’ın bu intihar girişimini ‘gündem olma çabası’ şeklinde yorumlayanlar oldu.

Sözde evlilik programları ile şöhreti yakalayan Caner Toygar, intihar girişiminde bulundu. Hastaneye kaldırılan Toygar, intihar etmeden önce Instagram hesabından canlı yayın gerçekleştirdi ve “Hakkımı kimseye helal etmiyorum. Herkesten çok özür diliyorum, saçma sapan bir şey yapmak istemiyordum ama artık dayanamıyorum” dedi. Ardından yayını sonlandıran Toygar, son olarak şu cümleyi paylaştı; “İntihar bir çözüm değil, aksine, bir çözümsüzlüktür, bir sondur ve bir yenilgidir.”

GÜNDEM OLMA ÇABASI MI?

Hastaneye kaldırılan Caner Toygar kendi Instagram hesabından açıklama yaptı ve özür diledi. Toygar’ın bu davranışı gündem olma çabası olarak yorumlandı. İşte o açıklama:

“Merhaba! Dün için herkesten özür dilerim. Biliyorum herkesi çok üzdüm ama inanın o kadar her şey birikti ki o kadar olaylar üst üste geldi ki saçma sapan düşüncelere girdim ,tekrardan herkesten özür diliyorum. Bir daha böyle bir hata yapmayacağım üzgünüm”


ETİKETLER

> Yeni Meram >Magazin > İntihar eder gibi yaptı sonra özür diledi!
HABER YORUMLARI