Torku Jelifest

Ilgın Belediye Başkanı Ertaş’tan okullara ziyaret

  • Giriş Tarihi: 23.09.2020 14:47
  • Güncelleme Tarihi: 14:47
Ilgın Belediye Başkanı Ertaş’tan okullara ziyaret

Covid-19 nedeniyle uzaktan yürütülen yeni eğitim öğretim döneminde yüz yüze eğitim, anasınıfı ve ilkokul 1’inci sınıflarda başlamasıyla birlikte Ilgın Belediye Başkanı Yalçın Ertaş Ilgın’da bulunan okullara bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Ilgın Belediye Başkanı Yalçın Ertaş, korona virüs salgını nedeniyle uzaktan yürütülen yeni eğitim öğretim döneminde yüz yüze eğitime başlayan öğrenci ve öğretmenleri ziyaret etti. Ilgın Kaymakamı Aytekin Yılmaz ile birlikte okullara ziyarette bulunan Başkan Ertaş öğrencileri maske, mesafe ve temizlik konusunda dikkatli olmalarını ve bu konuda öğretmenlerini dinlemeleri gerektiğini dile getirdi.

Öğrencilerle birlikte verimli vakit geçirmeyi özlediğini vurgulayan Başkan Ertaş “Çocuklarımız hayatımızın her evresinde bize mutluluk veren, Allah’ın bizlere bahşettiği bir lütuftur. Onların mutluluğu bizim için her şeye değer. Bugün Kaymakamımız Aytekin Yılmaz Bey’le birlikte çocuklarımızın öğrencilik yıllarında ki ilk günlerinin heyecan ve mutluluğuna ortak olduk. Çocuklarımızla mesafe kurallara uyarak beraber olmayı, birlikte vakit değerlendirmeyi, ilginç ve yaratıcı cümlelerini özlemişiz. Allah, bizlere yakın zamanda okullarımızın öğrenci sesleriyle şenleneceği günleri kavuşmayı nasip eylesin inşallah” dedi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Güncel > Ilgın Belediye Başkanı Ertaş’tan okullara ziyaret
HABER YORUMLARI