Torku Jelifest

İletişim Başkanlığı Konya İl Müdürlüğü Taşındı

  • Giriş Tarihi: 17.03.2019 14:19
  • Güncelleme Tarihi: 14:19
İletişim Başkanlığı Konya İl Müdürlüğü Taşındı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Konya İl Müdürlüğü, çalışmalarını yeni hizmet binasında sürdürecek.

Mutlu Akü

Prof. Dr. Fahrettin Altun yönetimindeki Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, vizyon ve misyonuna uygun bir çerçevede yapılanma çalışmalarına devam ediyor.
Merkez ve yurtdışının yanı sıra illerdeki yeniden yapılanma faaliyetlerini de sürdüren Başkanlık, Konya İl Müdürlüğü’nü yeni faaliyet ve hizmet çerçevesini karşılayacak bir binaya taşıdı.
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Konya İl Müdürlüğü, bundan sonra Sahibiata Mahallesi Mimar Muzaffer Caddesi Onur İşhanı No:26 Kat:1/101 adresinde hizmet verecek.

Basınla ilişkiler güçleniyor
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, ulusal ve uluslararası kamuoyları, karar alıcı aktörler ve medya ile derinlikli ve çok yönlü ilişkiler geliştirmek, iletişimin tüm araç ve yöntemleri ile Türkiye’nin her alanda nitelikli temsilini sağlamak ve bu doğrultuda “Türkiye markasını güçlendirmek” amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.
Başkanlık yurt içinde de il müdürlükleri aracılığıyla basınla ilişkileri düzenlemek, geliştirmek, basın mensuplarının çalışmalarını kolaylaştırıcı adımlar atmak, basının gelişimine katkıda bulunmak için çalışmalar yürütüyor.> Yeni Meram >Konya > İletişim Başkanlığı Konya İl Müdürlüğü Taşındı
HABER YORUMLARI