Ruşeym Torku

İlçeler’de ‘Vergi Haftası’ Kutlanıyor

  • Giriş Tarihi: 24.02.2014 17:41
  • Güncelleme Tarihi: 23:25
İlçeler’de ‘Vergi Haftası’ Kutlanıyor

Konya’nın Kulu, Cihanbeyli, Seydişehir ve Beyşehir ilçelerinde “Vergi Haftası” kutlanıyor.

Why Note!?

Kulu’da Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başlayan programa, Kulu Vergi Dairesi Müdürü Adem Özdemir, Müdür Yardımcısı Murat Doğa ve vergi dairesi çalışanları ile vatandaşlar katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından buradaki tören sonra erdi. Kulu Vergi Dairesi Müdürü Adem Özdemir ve Müdür Yardımcısı Murat Doğan, etkinlik çerçevesinde Kulu Kaymakamı Ayhan Işık’ı ziyaret etti.

Cihanbeyli’de vergi dairesi çalışanları ve ilçede görev yapan muhasebeciler tarafından ilk olarak Atatürk Anıt’ına çelenk sunuldu. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Vergi Dairesi Müdürü Yıldırım Işıldak ve beraberindeki çalışanlar bazı kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret etti.

Seydişehir’deki kutlamalar, Vergi Dairesi Müdür Vekili Hasan Kayrak, Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Mehmet Güner ve kurum çalışanlarının katılımıyla Atatürk Anıtı’na çelenk konulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Kaymakam Tuncay Sonel’i makamında ziyaret eden Kayrak, Vergi Haftasının önemine dikkat çekti. Kayrak, Vergi Haftası’nın, kamuoyunda vergi idaresi ile mükellef ilişkilerinin daha sağlam temellere oturtulması, verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi amacıyla kutlandığını belirtti.

Beyşehir’de Vergi Dairesi çalışanları Anıt Meydanı’nda bir araya geldi. Atatürk Anıtı’na çelenk sunan daire çalışanları, ardından saygı duruşunda bulunarak, İstiklal marşı okudu. Anıt meydanındaki programın ardından Vergi Dairesi Müdürü Ekrem Çetinkaya ve beraberindeki çalışanlar, Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük ile bazı kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret etti.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > İlçeler’de ‘Vergi Haftası’ Kutlanıyor
HABER YORUMLARI